Abdullatif Acar

Abdullatif Acar

Makaleler
[email protected]

Kininizde Boğulun!

09 Eylül 2021 - 14:13 - Güncelleme: 11 Eylül 2021 - 13:29

Yine aynı kin yine aynı nefret söylemi...

Bu sefer Yargıtay binasının açılışında Diyanet İşleri Başkanı prof. Dr. Ali Erbaş'ın duası nedeniyle İslam' a saldırdılar. 

Halk TV'de Medya Mahallesi programını sunan Arslan denen yobaz;  "Bir şey olmaz noktasından, Türkiye İran olmaz söyleminden gele gele buraya geldik." sözleriyle kendince bir değerlendirme yapmış. 
Be aymaz, öngörüsüz! Bu ülkenin mayasında dua ve İslami değerler olduğunu bilmiyor musunuz? Cennet vatanımın her karış toprağı şehitlerin kanıyla yoğrulduğundan hiç mi haberiniz yok! 

Tarih kitaplarını şöyle bir karıştırıp öğrenin!  Biz farklı bir yerden gelmedik sadece unuttuğumuz değerlerimizi hatırladık. Hepsi o kadar!
 
Başka bir örümcek kafalı fetva kelimesinden hoşlanmadığını söyleyerek kinini ifşa etmiş:
 "Fetva kelimesinden hoşlanmıyorum. Diyanet İşleri neticede müdürlük yahu. Bürokraside bir makam. Ne demek fetva, kime göre veriyor bu fetvayı. Öyle bir makam mı var, hayır, yalan söyleniyor."  diye zırvalamış. 
 Fetva kime göre verilmeli, fetva ne demek, ne anlama geliyor yahu bunu bile bilmiyorsunuz. 

Yoksa inandığınız batıl itikatınıza uyduruk fetvalarla dayanak bulan satlık din adamlarının hala hayallerini mi devam ettiriyorsun. 

 Ne kadar gerici ve yobazsınız. Asrı çok gerilerden takip ettiğiniz gün gibi aşikar. Gözlerini bandajladığınız, zorla cübbe giydirip din adamı diye piyasaya sürdüğünüz papazlarınız ifşa oldu. Günaydın! Din tüccarları kepenklerini kapatıp gittiler siz dindar kesime tuzak kurmanın uğraşı içerisindeyken.

Mızrak çuvala sığmadı beyler, gözünüze batmaya başladı haberiniz olsun. 

Din düşmanlığı da bir numara Tele1 Genel Yayın Yönetmeni Merdan Yanardağ! Size söyleyecek kelimeyi dahi israf kabul ediyorum ya..  "Ali erbaş kimi temsil ediyor, hangi anlayışı? Ya böyle bir Türkiye, böyle bir dünya yok. Böyle bir Türkiye olamaz. Bu Orta Çağ ritüelidir." sözlerini sarf ederken çağdışı bir anlayışın kölesi olduğunuzu ilan etmişsiniz, farkında mısınız? 

Bu milletin kanını akıtsanız çağlar ötesine hitap eden dinin değerleri fışkırır. 
Ancak siz bunu bilemezsiniz. Çünkü siz tarihi kendi uyduruklarınızı milat kabul ederek kabul etmiş münafıklarsınız. 

Be zavallı Saymaz! İnanıyorum ki siz de bütün bu söylemlerinize rağmen zorla ruhunuza fatiha okutup cenazenizi cami avlusundan kaldırtacaksınız! 

 Adalet üzerine kurulu dine hakaret yapayım derken devletin dininin adalet olduğunu söylemişsiniz. Miharabınız neresi, çok iyi biliyoruz. Taptığınız içinizdeki putları tanımadığımızı mı zannediyorsunuz? Size kıble diye nereleri aşılamışlar gayet açık olarak görüyoruz. Adamsanız bırakın herkes dininin gereğini yapsın. 82 milyon insanın inancına hakaret etmeyi bırakın Akıllı olun, aklınızı başınıza alın!

 Can ataklı denilen silahların gölgesine sığınan zavallı.. 
 "En kötüsü bu görüntüye asker itiraz etmiyor" öylemi!
 Biz 14 Asır öncesinde medeniyetin temellerini atmış bir inancın mensubuyuz. Bu terakki sevdasıyla askerlerimize de Muhammedin askerleri anlamında "Mehmetçik" ismini verirken, senin gibileri din arayışı içerisinde Batının kapılarında medeniyet dileniyordu..
  Senin esamen okunmazken anneler evlatlarını askere gönderirken "peygamber ocağına gönderiyoruz" diye ellerine kına yakar, bu vatan, bayrak, ezan uğruna kurban olması için uğurlarlardı. 

Evladına "Eğer bu ezanlar susarsa, bu bayrak inerse, bu vatan düşerse hakkımı sana helal etmem" diyen anların varlığını unuttuğun için kendini bu ülkenin gerçek sahibi sanıyorsun. 
 Kısaca soruyorum siz: Rüya aleminde mi yaşıyorsunuz yoksa  kendinizi Ermenistan veya yunanıstandamı zannediyorsunuz. 
  Evet normale dönüyoruz. Yani  olması gereken oluyor. Asıl gariplik sizin halinizde.
Tren yol almış gidiyor biraz rotarlı ama istikamet hep aynı. 

  Siz  yanlış trene bindiniz galiba! İlk durakta inebilirsiniz. Ama o zamana kadar oturun, oturduğunuz yerde adam gibi! Kimseyi rahatsız etmeyin, laf sokmayın, haddinizi aşmayın! 
   Bu yolculuğun hedefi Kızıl Elmadır. Roma da ' namaz molası verilecek, viyadana da duaya eller kalkacak, Okyanus ötesinde toplu kıyama durulacak... 
    Anlamışsınızdır umarım!
  (Abdullatif Acar )

YORUMLAR

  • 0 Yorum