Diyanetin vekaletle kurban kesim programı tanıtım filmi hazır

Diyanet İşleri Başkanlığı ve Türkiye Diyanet Vakfı tarafından, 'Kurbanını Paylaş, Kardeşinle Yakınlaş' sloganlı '2018 Vekalet Yoluyla Kurban Kesim Programı Tanıtım Filmi' hazırlandı.

Diyanet İşleri Başkanlığı ve Türkiye Diyanet Vakfı tarafından, "2018 Vekalet Yoluyla Kurban Kesim Programı Tanıtım Filmi" hazırlandı.

"Kurbanını Paylaş, Kardeşinle Yakınlaş" sloganının yer aldığı videoda, paylaşmanın önemine dikkat çekildi.

2018 Vekalet Yoluyla Kurban Kesim Programı Tanıtım Filmi ile ilgili görsel sonucu

Kardeşlik için milliyet, dilin ve rengin bir önem taşımadığı vurgulanan tanıtım videosunda, "Kurbanın gereğidir kardeşliği hisse hisse yaymak." ifadelerine yer verildi.

Türkiye Diyanet Vakfı görevlisi tarafından ihtiyaç sahibi bir kişiye kurban hissesinin verildiği ana ilişkin görüntülerin paylaşıldığı videoda, "Emanetlerinizi ülkemizde ve dünyanın dört bir yanında kardeşlerimize ulaştırıyoruz. Kurbanını paylaş, kardeşine yakınlaş." mesajı verildi.

Diyanet ve diğer kamu personeli alım haberlerinden, gündemdeki haberlerden, son dakika haberlerinden ve çok daha fazlasından herkesten önce haberdar olabilmek için Dini Gerçek Haber'in mobil uygulamasını cep telefonunuza indirebilirsiniz. 

 

Güncelleme Tarihi: 25 Temmuz 2018, 11:09
banner179
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER