Ek Gösterge ve Kamu Sorunları Çözüm Bulacaktır !

Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın ; Samsun İl toplantısında yaptığı konuşmasında ek gösterge ve Kamu görevlilerin sorunlarını söyledi.

Ek Gösterge ve Kamu Sorunları Çözüm Bulacaktır !

banner178

Memur-Sen'in Samsun İl Temsilciliği tarafından gerçekleştirilen İl Divan Toplantısı’na Memur-Sen katılan Genel Başkan Ali Yalçın ; Toplu Sözleşme masasında güçlü bir Memur-Sen’in, kamu görevlilerinin sorunlarını çözümünü kolaylaştıracağını söyledi. Şimdi'ye kadar sorunların örgütle halledilidiğinden bahseden Yalçın, ek göstergeye de değinmeden geçmedi. Ek Gösterge kapsamının genişletilmesini behsederek vurguladı. Ek göstergede atılan adımları olumlu bulmakla beraber, kapsamın yeterli olmadığını, sadece 4 meslek grubu ile sınırlı tutulmaması gerektiğini her yerde ifade ettik, etmeye devam edeceğiz. Bu işte zaman kadar kapsam da önemli. Kamu görevlileri bu konuda memnuniyet üretecek bir çözüm bekliyor. Ek Gösterge ve Kamu Sorunları Çözüm Bulacaktır.  

Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2019, 17:10
banner179
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ben
Ben - 3 ay Önce

Hadilen oradan KÜÇÜKENİŞTEEEE????
SEN BİR GECEDE memurları satıp yüzde 3 razı olan koca bir döneksin

Zeynep
Zeynep - 3 ay Önce

Sağlık raporu imamlık yapmasına engelmiş zaten engelli alıyorsun sen İzmir deki görevli memurlar engelli olduğuna bile inanmadılar hafızlık testi yaptılar sesine bayıldılar merkezi yere atamasını istediler ama Ankara'daki doktorun görmeden buna karar vermesi bizi maddi manevi çok zor durumda bıraktı ben hakkımı diyanete helal etmiyorum bu kadar

Hüseyin
Hüseyin - 3 ay Önce

Kaç yıldır kadro getiremediniz.
O kadar yetki var elinizde ama Bi işe yaratamıyorsunuz.

SIRADAKİ HABER