Diyanet Vakıf-Sen Açıklamasında Adnan Oktar Konusuna Değindi

Diyanet Vakıf-Sen Açıklamasında;

Diyanet Vakıf-Sen Açıklamasında Adnan Oktar Konusuna Değindi

Diyanet Vakıf-Sen Açıklamasında;

"Diyanet İşleri Başkanımız Prof. Dr. Sayın Ali ERBAŞ’ın Türk milletinin gönlüne su serpen Adnan OKTAR’ hakkında yapmış olduğu ve gerçek bilgileri yansıtan cesaretli basın açıklamasını takdirle karşılıyor Başkanımıza saygılarımızı sunuyoruz.

banner178
Diyanet Teşkilatımızı hedef alan Başkanımıza ve çalışanlarına hakaret ederek Müslüman Türk toplumunda olması gereken Saygıyı azaltan, her türlü sefih arzularını vesile kılarak edebe ve adaba sığmayan hal ve tavırlar sergileyen, elini kolunu sallayarak ortalıkta dolaşan, edepten nasipsiz, maskaralıkta sınır tanımayan,

Dini ve ahlaki değerleri ayaklar altına alarak Diyanet İşleri Başkanımıza ve çalışanlarına hakaret eden Sefih insan Adnan OKTAR’ı Türk Diyanet Vakıf Sen sendikası olarak şiddetle ve nefretle kınıyoruz.

Devletimizin yetkili kurullarını göreve davet ederek bu sefih oluşuma karşı tedbir almaya çağırıyoruz."

TÜRK DİYANET VAKIF SEN GENEL MERKEZİ

banner179
YORUM EKLE
YORUMLAR
Emir
Emir - 1 yıl Önce

Kınayacağınıza desenize faiz haramdır. Desenize milli piyango, spor loto, spor toto, at yarışı haramdır. Desenize genelevlerde yüzbinlerce kadın çalıştırılıyor. Bir de gerçek bilgi demişsin. Bu diyanetçilerin hepsi mi yalancı? Atatürk'e hakaratten ne zaman ceza almış? Yalan. Yahudilik'e hakaratten ne zaman ceza almış? Yalan. Neymiş? Dans ediyorlar. Sana ne diyanet?

SIRADAKİ HABER