Din ve Diyanet düşmanlığına dikkat!

İslam dinini  en doğru yerlerden  en güvenilir kaynaktan1400 sene evel gelmiş kıyamete değin güncelliğini yitirmeyecek  

Din ve Diyanet düşmanlığına dikkat!

Herhangi bir toplum için din vazgeçilemez bir öneme hâizdir. Toplumsal barışın ana dinamosunu oluşturan İslam dinini  en doğru yerlerden  en güvenilir kaynaktan 1400 sene evel gelmiş kıyamete değin güncelliğini yitirmeyecek  Kur’anı Kerimden doğru bir şekilde öğrenilmesi elzemdir.  Biliyoruz ki Güncellemeler hükümlerde değil Tavsiyelerde olur.

Toplumun marjinal sayılabilecek bir kesiminde bulunan Din ve Diyanet düşmanlığı, daha doğru ifadeyle dinle yani İslam'la kavgalı olma hali, yeni ama tıpkı eskileri gibi masa başında kurgulanmış kopyala yapıştır misali 2013 yılında bir fetva mukabilinde söylenmiş asparagas bir haber ve algı operasyonu ile arz-ı endâm etmektedir.  Ancak etkileri itibariyle farklı bir sürece yol açtığı da açıkır.

Varlığını bu ülkenin değerleriyle savaş üzerine kurgulamış kesimlerin ahlak, ilke tanımayan, sonuca ulaşmak için her türlü alçaklığı mübah sayan haysiyet cellatlığının, toplumda bir karşılığı olan, sevilen, sözüne itibar edilen hocaları bir bir kurban alması, Öyle anlaşılıyor ki,sistematik saldırılarla oluşturulmak istenen algıyla tıpkı 28 Şubata olduğu gibi şovalyeler sahne alma pozisyonuna geçmiş yel değirmenine su taşımaktadırlar.

28 Şubat dönemi gibi her taraftan topluma İrtica hortladı haberleri pompalanıyor.

Eskiden Refah Partili bazı Milletvekillerinin geçmiş yıllarda ve o dönemde provokasyon amaçlı yaptıkları konuşmalarla ilgili kaset kayıtlarının günlerce yayınlanması ve benzeri birçok konu medyanın birinci gündem maddesi haline sokulup kaos oluşturularak mütedeyyin Müslümanlar itibarsızlaştırılmak isteniyordu.

    Hatırlayalım Şevki Yılmaz'ın videoları kesilip servis edilirdi, Bugün Nureddin Yıldız'ın, Dün Ankara otogarının ortasında Müslüm Gündüz, Ali Kalkancılar kol kola girip zikir çekiyordu, Bugün Esenboğa Havalimanının ortasında zikir çekiyorlar. Kadınları keselim diyen soytarıları piyasaya sürüyorlar. Hocaların fotoğraflarını alıyorlar, Üzerlerine "kadınlar sokağa çıkmasa tecavüze uğramazlar, yakında kız çocuklarını gömelim diyecekler" diye yazıp paylaşıyorlar. Bir insanın 8-10 yıl önceki videoları neden bulunup bugün kırpılarak servis edilir? Bunlar Müslüm Gündüz'ü 28 Şubatta Fadimeleri tuzağına düşüren Sapık ‘Hoca’. Bugün ise kızları keselim diye fetva veren Alim ‘Hoca’ diye servis etmediler mi? Anlamıyormusunuz Amaç irtica hortladı, laiklik elden gidiyor, şeriat geliyor yaygaralarıyla, Afrin ve terördeki başarı gölgelenerek Siyonizm’e ve emperyalist güçlere hizmet ediliyor. 2019 seçimi öncesi böyle bir algı oluşturarak kampanyaya çeviriyorlar.

banner178
Bizler şuna inanıyoruz ki; Kendilerini sözde aydın olarak gören zulmün temsilcileri mühendislik ürünü olan bu çalışmaları toplumumuz tarafından kabul görmedi, görmeyecektir. Sadece mühendislik ürünü olarak kalacaktır.

Aynı zamanda  Diyanet'in gözden düşürülmesi ve onun üzerinden İslam'ın tartışılır hale getirilmesi ve böylece de özellikle hiçlik ve tükenmişlik duygularının galip olduğu gençlerin nezdinde dine mesafeli bir duruş üretilmesi hedeflenerek, birileri ülkeye en hassas olduğumuz yerden, kadınlar üzerinden kirli bir operasyon çekiyor, Hem insanlar da dinden soğutuluyor, Hem Hocalar hedef alınıp itibarsızlaştırılıyor, Hem irtica hortladı yaygarası kopartılarak algı operasyonu yapılıyor.Uyan ey Müslüman  Uyan!! Bir TAŞLA bir kaç kuş vurulmak isteniyor.

Son Olarak yetkililere niyazımızdır. Hakkın hatırını âlî tutun ki önünüz açılsın, zorunuz kolaylansın. Bundan sonra öfke bize, uysallık size; gücenmek bize, gönül almak size; suçlamak bize, katlanmak size; acizlik, yanılgı bize, hoş görmek size., Daima başınız dik, alnınız ak, gönlünüz pak olsun.

Şunu biliyoruz ki: İnsanı yaşatın ki devlet yaşasın.

Celalettin AKÇADOĞAN

Din Bir Sen Teşkilat Sekreteri

Güncelleme Tarihi: 12 Mart 2018, 13:55
banner179
YORUM EKLE
YORUMLAR
Neslihan Ulufer
Neslihan Ulufer - 1 yıl Önce

MasaAllah subhanAllah RABBİM nazardan korusun cumhurumu

SIRADAKİ HABER