Bir An Önce En Ağır Ceza Verilmeli

Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci , İstanbul'da 5 yaşında küçük kız çocuğuna yapılan tecavüzün bir an önce şahısların yakalanıp en ağır bir şekilde cezalandırılmasını dile getirerek, lanetledi.

Bir An Önce En Ağır Ceza Verilmeli

Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci , İstanbul Küçük Çekmece’de 5 yaşındaki bir kız çocuğuna yönelik cinsel taciz olayına lanetledi. Yaptığı açıklamada şu ifadeler yer alıyor ;

“Milletimizi derin bir infiale sürükleyen çocuk istismarı haberlerine bir yenisi daha eklenmiştir. 

İstanbul Küçük Çekmece’de yaşanan elim hadise Türk milletini ayağa kaldırırken, suçluların en ağır cezalara çarptırılması için toplumun her kesiminden sesler yükselmektedir. 

Geleceğimiz olan çocuklarımıza uzanan kirli ve iğrenç ellerin kırılması, toplumun içinde insan kılığında dolaşanların cezalarını en ağır biçimde çekmesi için gerekli adımlar bir an önce atılmalı ve toplumun beklentilerine cevap verilmelidir. 

Artık bıçak kemiğe dayanmıştır. Körpecik yavrularımızı bu iğrenç sapık ruhlu insan müsveddelerine karşı korumak hepimizin görevidir. 

Küçük Çekmece’de yaşanan bu iğrenç olayı lanetliyor bunun artık son olmasını, gerekli yasal düzenlemelerin hayata bir an önce geçirilmesini ve insan suretinde dolaşan sapıklara en ağır cezaların verilmesini bir kez daha yüksek sesle haykırıyoruz. 

Çocuklarımız için susmayacağız.

Güncelleme Tarihi: 25 Nisan 2019, 12:36
banner179
YORUM EKLE
YORUMLAR
Vatandas
Vatandas - 3 ay Önce

En agir cezadan kastiniz ne kardesim muhebbet desen bunlar icin bir bayram olur ye ic yat oh ne ala idam kard3sim idam sallandir 3 tanesini bak bidaha yapabiliyolarmi birakin a ulkesi ne der b ulkesi ne deri idami bunlara getirin yeterin artikim garii akp ye fubendik bunca yil fos cikti. Her dedigini yapan yaptiran akp bunda oyun oynuyo bu nasil adalet. Kardesim

SIRADAKİ HABER