Bayraktutar'dan Müjde

Görevde yükselme sınav sonuçları açıklanacak.

Bayraktutar'dan Müjde

Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yapılan Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Mülakat Sınavı sonuçlarının en kısa sürede açıklanacağının müjdesi verildi.

Diyanet İşleri Başkanlığı’nın Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği yazılı sınavını geçen adaylara 4 Aralık 2018 ile 23 Ocak 2019 tarihleri arasında gerçekleştirdiği mülakat sınav sonuçlarını aradan geçen 5 aylık süreye rağmen açıklamaması sınava giren adaylar arasında sabırsızlık ve rahatsızlığa sebep olduğunu ve konuyu sendikamıza taşıyan adaylar, mülakat sonuçlarının bir an önce açıklanması konusunda sendikamıza taleplerini iletmişlerdi.

banner178
Üyelerinin sorunlarına her zaman çözüm odaklı yaklaşan Diyanet-Sen,konuyu Diyanet İşleri Başkanı’na taşıdı. Genel Başkan Mehmet Bayraktutar, konuyla ilgili Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş ile görüşerek sınava giren personelin rahatsızlığını dile getirdi.

Konuyla yakından ilgilenen Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, sonuçlarının bir an önce açıklanması konusunda talimat vereceğini belirterek en kısa zamanda sonuçların açıklanacağı müjdesini verdi.

Görüşmede Diyanet-Sen Genel Başkanı Mehmet Bayraktutar’a Genel Başkan Yardımcısı Ali Güzeldal eşlik etti.

diyanet haber

Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2019, 10:50
banner179
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER