SEMBOLLERLE DOLU GERÇEK BİR KİN VE DÜŞMANLIK

Yine aynısı oldu. Hıristiyan haçlıların binlerce yıllık kinlerini damla damla, ruhlarına işlediği teröristler ruhlarında biriktirdikleri kinin gereğini yine yaptılar.

Olay özetle;

Terörist vahşetin yapıldığı Şehrin adı: Christchurch yani İsa’nın Kilisesi/Hıristiyan Kilisesi

Terörist: dindar bir Hıristiyan

Yine Terörist: Avustralya doğumlu bir Yeni Zellandalı yani ANZAK denebilecek bir profile sahip

Twitterde 70 sayfalık bir manifesto beyanat: İslam ve Türkiye düşmanı ifadelerin bolca yer aldığı, Başkan Erdoğan’ın açıkça tehdit edildiği bir metin

Silahlar: Tarihi düşmanlık sembolleri ile dolu.


Bu kadar sembol üzerine bina edilmiş gerçek bir düşmanlığı sanki bir bilgisayar oyunu soğukkanlılığı ile eyleme dönüştürüp insanları katleden bu teröristler, sosyal medya üzerinden paylaşım yapmayı da ihmal etmemişler.

Doğrusu geçmişten geleceğe devam eden bir düşmanlık ve kini temsilen bu vahşi terör eylemini gerçekleştirdiklerini adeta haykıran bu teröristler bize, sonsuza kadar bitmeyecek bir savaş sürecini anlatmak istemektedirler.

Dolayısı ile bu vahşeti bir iki teröristin kendilerince organize ettikleri bir eylem olarak görmek, bırakın perdenin arkasını görmeyi, perdenin önünü dahi görememektir.
 

Bu vahşetin tam adı nedir?

Doğrusu benzeri vahşetler üzerine kullanılan ve kurgulanan iletişim ve haber dillerini anlama ve anlamlandırma konusuna fazlaca meraklı birisi olarak, gerek siyaset bilimcilerin, gerek sosyologların gerekse konuya ilgili diğer kesimlerin çoğu kere objektiflikten uzak adlandırmalar yaptıklarını gördüm.[1]

Açıkçası kendilerini İslam ve Müslümanların karşısında konumlandıran kesimlerden (Batı aklı ve uzantıları) bu konularda objektif ve ilkesel bir tutum beklemenin saf dillilik olacağını anlayalı çok oldu.

Ellerine verdikleri silahlar ve ceplerine koydukları bol sıfırlı paraları ile Müslüman coğrafyanın başına bela ettikleri kuklaları üzerinden; İslamcı terörist, Cihadist vb yaftalamalar yapma konusunda çok fazla hevesli olan batı cenahının, iş kendi içlerine gelince aynı hevesi göstermediklerini defalarca gördük.

Irkçı, faşist, İslamofobik ve artık İslam düşmanına evrilmiş haliyle Müslüman yönelmiş namluların, hemen hiç birine Hıristiyan terörist kalıp yargısını görmedik. Aksine ya münferit eylem ya da psikolojik hasta diyerek geçiştirilmeye çalışıldı.

Bu konuda onlara tersine bir empatik süreç işletip Hıristiyan terörü veya Hıristiyan terörist desek zıplarlar. Ne kadar zıplarlarsa zıplasınlar; batının Haçlı Ruhu ile İslam dünyasında yapıp ettikleri ile batı ülkelerindeki İslam düşmanlığı çuvala sığmayan bir mızrak olmayı bile çoktan aşmış vaziyettedir.

Yani?

Yanisi şu; ister aklıselim tavsiye eden büyüklerimize uyup mutlak anlamda Terör eylemi ve Terörist deyin. İster hayatın gerçeği budur kardeşim deyip Hıristiyan terörü deyin. İsterseniz de olayın tarihi köklerine atfen Haçlı terörü deyin. Tercih sizin.

Görünen köy kılavuz istemez misali; dünyayı yaşanmaz hale getiren Haçlı ve Siyonist ittifakının yaktığı ateş kendi evini de yakacak. Tarih bunu söyler.

Bu arada: Dininden dolayı Müslümanlar katledilirken, kimse bana hoşgörü mavalı okumasın. Vahşete, Hıristiyan/Haçlı terörüne kurban verilmiş bunca canımıza, Siyonist Yahudi Teröristlerce işgal edilmiş Mescid-i Aksamız’a bakarken kimsenin öfkemi teskin etmesine ihtiyacım yok. Ben bu öfkeyi kontrollü bir şekilde büyütmekten yanayım. Entelektüel mavraların sadra şifa olmadığını anlayalı da çok zaman oldu hamdolsun.

Evet, o kadar öfke doluyum ki kardeşlerimin şehadetini kutlayamadım. Şehadetleriniz kutlu olsun kardeşlerim. Mübarek cuma hürmetine bana da nasib eyle Allahım!
AMİN

Bu arada;

Bu, canımızın taptaze yandığı bir savaştır. Çanakkale Zaferinin mutluluğuna gölge düşürme hevesini de içinde barındıran bu günlerde Yeni Zellanda’lılar Anzak Ayini için Çanakkale’ye gelmesinler. Hem bizim hem de kendilerinin güvenlik ve huzuru için bu daha uygundur.

Reste rest;


Teröristlerin kullandığı silahların üzerinde Ayasofya’nın Minarelerinden kurtarılacağına dair bir şeyler de yazıyordu. Mesajlarından uygulamasına kadar, küresel devlet/devletler aklının organizasyonu olduğu apaçık ortada olan bu restin karşılığı rest olmalıdır. Dolayısı ile soru şu; AYASOFYA ŞİMDİ DEĞİLSE NE ZAMAN AÇILACAK?


Son söz niyetine bir uyarı;


Kaşınacak sinir ucumuz kalmadı. Durun ey Ehl-i Salib. Kuklalarınızla işimiz yok biz sizi yani Kuklacıları biliyoruz. Kendinize dikkat edin.

Kuklayı değil kuklacıyı vuranlardan olabilelim diye dua ile vesselam.

15.03.201

Osman HAZIR

 

[1] Örn Bakınız: Osman Hazır, Anne ben Terörist Miyim sahife:9

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa Bal
Mustafa Bal - 5 ay Önce

Allah razı olsun

Osman HAZIR
Osman HAZIR @Mustafa Bal - 4 ay Önce

Cümlemizden

Murat Sorgu
Murat Sorgu - 5 ay Önce

Yüreğinize sağlık hocam. Duygularımıza tercüman oldunuz. Allah razı olsun