'' MUSTAFA ÇOBAN İLE SINAVLAR KOLAY ''

Bir ayda üç baskı tüketen Mustafa Çoban Hoca; DHBT ve MBSTS alanında yapmış olduğu istek üzerine dördüncü baskıyı da çıkarmış ve sizlerin hizmetine sunmuştur. 

'' MUSTAFA ÇOBAN İLE SINAVLAR KOLAY ''

DHBT ve MBSTS alanındaki çalışmalarından dolayı herkes tarafından beğenilen, takdir edilen ve tavsiye edilen MUSTAFA ÇOBAN Hoca ve 2017 Türkiye sekizincisi ADEM ÇOBAN yeni kitabıyla karşımıza çıktılar. 
 

Bu yeni kitabı ile ezberleri bozan Mustafa Çoban ve Adem Çoban, sorularını ilmihalden ve ilahiyat kitaplarından hazırladığı için soru çözerken aslında konu çalışmış oluyorsunuz. Çünkü soruların çözümü ve paragraf kısmı ziyadesiyle faydalı bilgilerden oluşuyor. Sınavda çıkacak olan tüm konuları sadece 2 hafta da tekrar etmek için bu kitabı mutlaka çözmelisiniz. Ayrıca DHBT için hazırladıkları kitaptan 2018 DHBT sınavından 20’yi aşkın soru tutturdular 
Bir ayda üç baskı tüketen Mustafa Çoban Hoca istek üzerine dördüncü baskıyı da çıkarmış ve sizlerin hizmetine sunmuştur. 
Mustafa Çoban İnönü Üniversitesi mezunu olup sosyal medyadaki hesaplarında sınava hazırlananlara ders anlatıp ücretsiz koçluk yapmaktadır.

 

Kitabı sipariş etmek için WhatsApptan 0545 462 64 18 numaralı hatta mesaj atınız. 

Ayrıca bizim adımızı vererek almak isteyenlere de özel indirimleri olacak. Kitap hakkındaki yorumları görmek için aşağıya bakabilirsiniz.

banner178

Güncelleme Tarihi: 21 Ocak 2019, 08:50
banner179
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER