Tarih bilgisi sıfır! Bay Kemal'in tescilli cahilliği

Kılıçdaroğlunun, Mehmetçiğe moral ziyaretinde bulunan sanatçılara yönelik "reziller" sözünün arkasında durduğunu açıklaması ve "Az bile söyledim" demesi CHP li

Tarih bilgisi sıfır! Bay Kemal'in tescilli cahilliği

Kılıçdaroğlu’nun, Mehmetçiğe moral ziyaretinde bulunan sanatçılara yönelik "reziller" sözünün arkasında durduğunu açıklaması ve "Az bile söyledim" demesi CHP liderinin karaktersizliğini bir kez daha ortaya koydu.

Sanatçılar için "Reziller" diyen CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, sanatçılardan bu hakarete gelen tepkilerin hatırlatılması üzerine dün "Sözlerinin arkasında" olduğunu söyledi. Sırf Erdoğan’la birlikte Mehmetçiğe moral ziyaretinde bulunduğu için sanatçıları hedef alan Kılıçdaroğlu, Başkomutan kıyafeti giyen Cumhurbaşkanının üniforması üzerinden Mehmetçiğe ve onun temsil ettiği değerlere de hakaret etti.

"MUHASEBECİ KENAN" HADDİNİ AŞTI

banner178
Musul'da kendini "Muhasebeci Kenan" diye tanıtan CHP’li Öztürk Yılmaz, Oğulpınar Karakolu’nu kamuflajla ziyaret eden Erdoğan’ın giydiği üniformayı çirkin ifadelerle aşağıladı. "Şeker Bayramı kıyafeti",Kemal Sunal’ın "Şaban Askerde" benzetmeleri yapan Yılmaz başta Mustafa Kemal olmak üzere askeri üniforma giyen tüm Mehmetçik’le aklınca dalga geçti.

CHP VE KILIÇDAROĞLU'NUN CAHİLLİĞİ

Enver Paşa, Çanakkale'de memleketin en meşhur yazarlarını cepheye göndermiş ve başlarına Enveriye kabalığı geçirip askere moral ve şevk vermeleri için emir vermiş. Kore harbi sonrası yaralı askerlerimiz için hastanelerde konserler düzenlendi. Düzenleyen isimler de dönemin en büyük starlarıydı. Safiye Ayla, Perihan Altındağ, Müzeyyen Senar, Hamiyet Yüceses hastaneleri dolaşıp tüm gazilerimize moral vermişler.

ASKERE DÜŞMAN TERÖRİSTE "DOST"

İşte hem tarihinden hem bu topraklardan tamamen ayrı olan CHP ve yönetimi bir kez daha nasıl bir kodla dizayn edildiklerini ispatladılar. Zeytin Dalı harekatına karşı çıkan Kılıçdaroğlu, çukur kazıp, askerimize kurşun sıkan teröristlere 'Arkadaşlar' demişti.

Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2018, 15:54
banner179
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER