Ayniyat Saymanı Yusuf Gökşen’e Veda Ettiler

Yaklaşık 30 yıldır Ayniyat Saymanı olarak görev yapan Yusuf Gökşenin Emekliye ayrılması nedeniyle İl Müftülüğümüz hizmet binasında veda...

Ayniyat Saymanı Yusuf Gökşen’e Veda Ettiler

Yaklaşık 30 yıldır Ayniyat Saymanı olarak görev yapan Yusuf Gökşen’in Emekliye ayrılması nedeniyle İl Müftülüğümüz hizmet binasında veda yemeği düzenlendi.

İl Müftümüz Ahmet Çelik, Ayniyat Saymanı olarak görev yapan Yusuf Gökşen’in Emekliye ayrılması münasebetiyle bir araya geldik. Kendisine emekliliğinin hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyor, ailesi ve kendisi hakkında yeni güzelliklere vesile olsun diyorum. Yusuf Hocamla çalıştığım zaman zarfında bizlerle son derece uyum içerisinde, büyük bir titizlik ve dikkatle görevini yerine getirdi. Bundan sonraki yaşantısında sağlık, huzur ve başarılar temenni ediyorum.

Tabi makamlar baki, insanlar geçici. Devlet memurları olarak bunu sık sık yaşıyoruz.

banner178
Önemli olan kubbede hoş bir sada bırakmaktır. Hizmetlerinden dolayı kendisine teşekkür ediyor emeklilik hayatında başarılar diliyorum dedi.

Yusuf Gökşen yaptığı konuşmada, Otuz yıldır Gaziantep Müftülüğünde görev yaptığını ve Gaziantep'te çalışmaktan mutluluk duyduğunu söyledi. Gökşen, Bana gösterdiğiniz teveccühe teşekkür ederim diyerek bütün çalışma arkadaşlarından helallik istedi.

Konuşmaların ardından Gaziantep İl Müftümüz Ahmet Çelik, Emekliye ayrılan Ayniyat saymanı Yusuf Gökşen’e hizmetlerinden dolayı plaket takdim etti.

Güncelleme Tarihi: 05 Nisan 2018, 17:05
banner179
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER