Ailede Sabır ve Tahammül Eğitimi

Gaziantep İl Müftülüğü Aile ve Dini Rehberlik Bürosu tarafından Ailede Sabır ve Tahammül Eğitimi” konulu konferans düzenlendi.

Ailede Sabır ve Tahammül Eğitimi

Ailede Sabır ve Tahammül Eğitimi

Gaziantep İl Müftülüğü Aile ve Dini Rehberlik Bürosu tarafından “Ailede Sabır ve Tahammül Eğitimi” konulu konferans düzenlendi.

Gaziantep İl Müftülüğü ADRB olarak hazırladığımız konferansın selamlama konuşmasında İl Müftü yardımcımız Hayriye Aydın; Aile içi ilişkilerde saygı, sevgi ve samimiyet önemli unsurlardandır. Yuvalarımızdaki çatırdamaların ve problemlerin artması ile birlikte gelişen olayların önüne geçebilmek ve bireylerin daha mutlu bir yuva kurabilmelerini sağlamak amacıyla bu programları planladıklarını ifade etti. Aydın, Rabbim gayretimizi arttırsın, ailelerimize huzur, mutluluk nasip eylesin dedi.

banner178
Halk Sağlığı Uzmanı Dr. Semin Güler Oğurtan Hanımefendi; “Ailede Sabır ve Tahammül Eğitimi” konulu sunumunda, ailede sabır, şükür ve şiddet konularına vurgu yaparak, Gaziantepli bayanların sorularını cevaplandırdı.

Konferans, hediye takdiminin ardından, açılan kitap standında Halk Sağlığı Uzmanı Dr. Semin Güler Oğurtan’ın kitaplarını imzalamasıyla sona erdi.

Güncelleme Tarihi: 29 Mart 2018, 13:44
banner179
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER