Yardım Elini Uzat !

Siirt İlinin Eruh İlçesinde bulunan Çeltiksuyu İlkokulu sizlerden yardım bekliyor.

Yardım Elini Uzat !

Her bahar bir çiçekle başladığı gibi, Çeltiksuyu ilkokulunda eğitim ve öğretim imkânlarının kısıtlı olduğu bu okulda gelecekteki Türkiye’nin baharı olacak çiçeklerimiz, yavrularımız sizlerden yardım bekliyor.
Başta o okulda görev yapan hocalarımızın çabası ile ufaktan başlayan yardım kampanyaları sosyal medyada yavaş yavaş ses getirmeye başlamış, bizlerde Dinigercekhaber.com olarak bu kampanyaya destek vermek amaçlı seslerini biraz daha fazla yükseltmek için bu kararı almış bulunmaktayız.
Bu çocuklar bizim geleceğimiz, güzel ülkemizin geleceği ben inanıyorum ki benim ülkemin insanı bu duruma sessiz kalmayacaktır. Bir çocuk bir gelecek demek, yarına umut demek bizler bu geleceği garantiye almak umudumuzu sağlam tutmak için elimizden geldiği kadar destekçi olmaya çalışacağız.
Yardım etmek erdemliktir. İnanıyoruz ki bir iyilik bir insanın dünyasını değiştirebilir. Sizlerinde bir iyiliği olsun. Gönülleri kazanalım. Allah’ın rızasını kazanalım. Baharlarımızı geleceğimizi çiçeksiz bırakmayalım.

NELERE İHTİYAÇLARI VAR

Başta okullarının tadilatı, ayakkabı, giyim, kırtasiye, bozulmayacak yiyecek gıda ürünlerine ihtiyaçları var.
YARDIMLARIZI GÖNDERMEK İÇİN 
Bulunduğunuz bölgedeki PTT kargo aracılığı ile Çeltiksuyu İlkokulu / Eruh / Siirt adresine gönderebilirsiniz.
Dinigercekhaber.com  Genel Yayın Yönetmeni Fatih Can BAY

HABERLERİMİZ İÇİN MOBİL UYGULAMA

banner178

Güncelleme Tarihi: 28 Aralık 2018, 15:04
banner179
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER