Vicdanı Unutup Cüzdana Göz Diken Ey ÖSYM

2018 Yılında yapılacak olan MBSTS (Mesleki Bilgiler Seviye Tespit Sınavı) ücretini...

Vicdanı Unutup Cüzdana Göz Diken Ey ÖSYM

2018 Yılında yapılacak olan MBSTS (Mesleki Bilgiler Seviye Tespit Sınavı) ücretini meslektaşlarımızın 01 Ocak 2018 tarihinde almış olduğu yüzde 4 zammı unutarak, meslektaşlarımızı adeta yok ve hiçe sayarak 125 TL. Yapan ÖSYM'yi kınıyorum. Yazıklar olsun diyorum. Zira ÖSYM yapmış olduğu hiç bir sınavdan bu kadar fahiş bir ücret almamaktadır.   

Artık ÖSYM yetkililerinde hiç vicdan ve adalet duygusunun olmadığı  açığa ve ayyuka çıkmıştır. 

Ey ÖSYM artık yeter din görevlilerinin cebinden elinizi çekiniz. Sizleri vicdanlı ve adaletli olamaya davet ediyorum.

Çok kıymetli meslektaşlarımızı hiçe sayarak belirlemiş olduğunuz adil olmayan bu sınav ücretinden dolayı sizleri bu sorumsuz ve duyarsız tutumunuzdan dolayı  kınıyorum. 

Ayrıca sendikaların görevi kargo ücreti adı altında para alarak hiç soru çıkmayan MBSTS kitabı dağıtmak değil , bu vicdani ve adil olmayan sınav ücretlerine karşı ses çıkarmak ve tepki göstermektir.

Meslektaşlarımız sahipsiz değildir

banner178
Haksızlıklar karşısında asla susmadık, susmayacağız.

Din görevlilerinin gür ve özgür sesi olmaya devam edeceğiz.

Saygılarımla.

Fahri ÖZDEMİR

Türk Diyanet Vakıf-Sen Genel Başkan Yardımcısı.

TÜM DİYANET DUYURULARI İÇİN TIKLAYINIZ

Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2018, 15:32
banner179
YORUM EKLE
YORUMLAR
TERCÜMAN OLDUNUZ YARAMIZA
TERCÜMAN OLDUNUZ YARAMIZA - 1 yıl Önce

Aynısını. İKİ MİLYON AÇİKÖGRETİMDE OKUYAN ÖĞRENCİLERİN 4 YANLİŞ BİR DOĞRUYU GÖTÜREN SİSTEMLE MİLLETİN KAZANILMIŞ HAKKINI GASP EDEN ZİHNİYET İŞ BAŞINDA BU GENÇLER SOSYAL AĞLARDA AKP YE KÜFÜR EDİYOR ÇOGUDA İMAM HATİPLİ AKP MH0 YE OY VERMİŞ AMA ŞİMDİ ASLA DİYENLERLE DOLU AGERİN AKP BU ŞEKİL PARALEL ŞEREFSİleri besle o makamlarda seni kandıran zihniyete sağıp çık

Rafi
Rafi - 1 yıl Önce

Diyanet görevi ösym ye verirse ösym de diyaneti hiçe sayar ayaklar altına alır önce diyanet görevini yapsın ve sınavı kendisi yapsın 125 tl yi kınıyorum haram zıkkim olsun

Fahri
Fahri - 1 yıl Önce

Dgs de harclarida çok vicdansizlik.bir sınav için 100 tl. Verilir mi ösym bu durumuna yetkililer ek atmalı zengin olsak sinavlara girmezdik.

SIRADAKİ HABER