Ünal: Sayın İçişleri Bakanımız Görevinin Başında

AK Parti Sözcüsü Ünal, İçişleri Bakanı Soylu hakkında...

Ünal: Sayın İçişleri  Bakanımız Görevinin Başında

AK Parti Sözcüsü Ünal, İçişleri Bakanı Soylu hakkında çıkan istifa haberleriyle ilişkin, "Sayın İçişleri Bakanımız görevinin başında. Siyasetçiler bazen, duygusal konuşmalar yapar, duygulanırız. Ama burada bu, bir fiili durumu ifade etmez. Sayın İçişleri Bakanımız, görevinin başında, son derece başarılı bir şekilde görevinde devam etmektedir." dedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu hakkında çıkan istifa haberlerine ilişkin olarak, "Sayın İçişleri Bakanımız görevinin başında. Siyasetçiler bazen, duygusal konuşmalar yapar, duygulanırız. Ama burada bu, bir fiili durumu ifade etmez. Sayın İçişleri Bakanımız, görevinin başında, son derece başarılı bir şekilde görevinde devam etmektedir." sözlerini kullandı.

banner178

Ünal, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın bir açıklamasında "ahlaksız troller" diye kastettiği kişilerin kimler olduğu sorusuna da şu cevabı verdi:

"Sosyal medyada bir kesime saldıran ve trol gibi davranan, provokasyon, sabotaj, iftira, yalan, hakaret, o klavyenin başında sosyal medyanın, internet coğrafyasının arkasına saklanıp, bu tür davranışlarda bulunan herkes için kullandığımız bir ifade trol. Dolayısıyla bugün bir kesimle ifade edebileceğimiz bir şey değil, ahlak dışı davranışla ifade edebileceğimiz bir şey. Bu durumdan herkes muzdarip. Doğal olarak Cumhurbaşkanımız da muzdarip.

"Bu trol ahlaksızlığı"
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Atatürk Havalimanı'nda Cezayir'e hareketinden öncesi yaptığı açıklamada, "İçişleri Bakanımızın konuşmasında belli bir yerinde bir duygusallık olabilir ama ben de kendisi ile dün görüştüm, böyle bu trollerin yapmış olduğu açıklamalardaki bu tür kabine vs. bunlarla alakalı hiçbir şey söz konusu değil.. İstifası vs. asla söz konusu değil. Bu trol ahlaksızlığı" ifadelerini kullanmıştı.

Güncelleme Tarihi: 28 Şubat 2018, 19:53
banner179
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER