TRT'ye TSK Bakanlık ve Belediye'den dikkatleri çeken üç program önerisi

TRT Genel Müdürü İbrahim Eren, 2019 yılında TRTde yayınlanması istenen yayınlar ve haber programları konusunda teklifte bulundu. Genelkurmay, terörle...

TRT'ye TSK Bakanlık ve Belediye'den dikkatleri çeken üç program önerisi

TRT Genel Müdürü İbrahim Eren, 2019 yılında TRT’de yayınlanması istenen yayınlar ve haber programları konusunda teklifte bulundu. Genelkurmay, terörle mücadeleye dönük yayınlar isterken, Aile Bakanlığı da boşanma konusunun işlenmesini önerdi. Malatya Belediyesi ise “Kayısı” konusunda yayın önerisinde bulundu.

banner178
Yazının ekinde “Toplumsal Konular, Uluslararası Konular, Kültür-Sanat ve Spor'' başlıkları yer aldı. Genelkurmay, Aile Bakanlığı ve Malatya Belediyesi yayın konusunda öneride bulundu.

Plan taslağı
Sözcü'nün haberine göre, kamu kurumlarına gönderilen Genel Müdür İbrahim Eren imzalı yazıda ‘'Kurumumuzca ‘2019 TRT Genel Yayın Planı' taslağı hazırlık çalışmalarına başlanmıştır. Bu bağlamda, 2019 yılında yayınlarımızda yer almasında yarar görülen öncelikle işlenecek konular, kampanya şekline dönüştürülecek konular ve genel yayın planımızın genel çerçevesi ile, özellikle ekli listede belirtilen konu başlıkları hakkında görüş ve tekliflerinize ihtiyaç duyulmaktadır. Belirtilen hususlara ait bilgi, görüş ve tekliflerinizin 15.05.2018 tarihine kadar gönderilmesini tensiplerinize arz ederim” denildi.

Güncelleme Tarihi: 09 Nisan 2018, 17:41
banner179
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER