Tanzim Satışları Şarkı Söyletti !

Pazarın oyununu tanzim satış alanları bozdu.Vatandaşlar tanzim satış alanlarına akın etti ..Düşük fiyatlara sevinen vatandaş tanzim satış sırasını şarkı söyleyerek bekledi .

Tanzim Satışları Şarkı Söyletti !

Allah devletimize zeval vermesin

İstanbul Esenler’de bulunan tanzim satış noktasında sırasını bekleyen vatandaşın düşük fiyatlara sevinerek şarkı söylemesi renkli görüntüler oluşturdu. Fiyatların dışarıya göre uygun olduğunu belirten vatandaş sırası gelince alışverişi yaparak" Allah devletimize zeval vermesin" dedi. 

banner178
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ ın sebze ve meyve fiyatlarındaki yükselişinin önüne geçilmesi için hayata geçirdiği proje kapsamında İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından şehrin çok sayıda noktasında tanzim satış alanları oluşturuldu.

Sabah 7. 00'dan akşam 19. 00' a vatandaşlara hizmet verecek olan tanzim satış alanlarına vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Ucuz sebze ve meyve almak isteyen vatandaşlar metrelerce kuyruk oluşturdu. Esenler Belediyesi’nin tahsis ettiği tanzim satış noktasında sırasını bekleyen bir vatandaş ise, düşük fiyatlara olan sevincini şarkı söyleyerek gösterdi. Sırasını beklerken şarkı söyleyen vatandaş, renkli görüntüler oluşturdu. 
 

Sırası gelen vatandaş ev alışverişini yaparak,"Fiyatlar dışarıya göre uygun. Allah devletimize zeval vermesin. Sıraya girdik ama olsun sabrettik aldık" dedi. 

Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2019, 16:16
banner179
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER