Son Dakika 2 Şehidimiz Var

Son Dakika 2 Asker Şehit 2'de Yaralı Askerimiz Var

Son Dakika 2 Şehidimiz Var

Hatay'ın Yayladağı mevkiinde askeriyeye ait kamyonun kaza yapıp devrilmesi sonucu 1 askerimiz şehit olurken 2 askerimizde yaralandı. Diğer bir haberde ise Mersin'de görev yaptığı öğrenilen Piyade Uzman Çavuş Ertuğrul Tuğra Kavun görev almak için giderken yolda geçirdiği talihsiz trafik kazasında Piyade Uzman Çavuş Ertuğrul Tuğra Kavun olay yerinde şehit oldu. 

banner178
Hatay'da Yayladağı ilçesinde askeri kamyonun henüz sebebi bilinmeyen olaydan dolayı şarompelden yuvarlanması sonucu 1 askerimiz şehit oldu.

Diğer iki askerimizde yaralandı. Yaralılar bölgede bulunan Yayladağı Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Şehit olan askerimizin hastanede şehit olduğu öğrenildi.


Mersin'de gerçekleşen kazada ise Piyade Uzman Çavuş Ertuğrul Tuğra Kavun görev yaptığı askeri araç ile göreve giderken yolda trafik kazası geçirdi. Piyade Uzman Çavuş Ertuğrul Tuğra Kavun olay yerinde hayatını kaybederek şehit oldu. Şehidin ailesine acı haberi memleketi Düzce Valisi Zülkif Dağlı bildirdi. Şehidin baba evinde büyük üzüntüler var
 

banner179
YORUM EKLE
YORUMLAR
azmi
azmi - 1 yıl Önce

cözüm yok değil imam hatip yetelik sınavı var yeterli puanı alıp mulakata girip yeterli olduğun da komisyon bu hakki sana verir.mükteseb belgeni almış olursun.

v.imam
v.imam @azmi - 1 yıl Önce

nasıl kardeş haksızlık torpil alıp başını gitmişken

SIRADAKİ HABER