SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI !

Milyonlarca öğrencinin merakla beklediği AÖF sınav sonuçları sonunda açıklandı. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi AÖF güz dönemi final sınav sorularını sorgulamak için siteme giriş yapmaya başlandı.

SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI !

AÖF sınav sonuçları açıklandı! Günlerdir "AÖF sınav sonuçları açıklandı mı" şeklinde gelen sorular bugün itibariyle cevap bulmuş oldu. Anadolu Üniversitesi AÖG güz dönemi final sınav sonuçlarını resmi internet sayfasında öğrencilerinin erişine açtı. AÖF sınav sonucunu öğrenen öğrencilerin bundan sonraki işlemi AÖF 2. dönem kayıt yenileme olacak. İşte ayrıntılar...

SONUÇLAR İÇİN TIKLAYINIZ 

AÖF SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI! AÖF SORGULAMA EKRANI 2019

banner178
AÖF sınav sonuçlarını öğrenmek için yapmanız gereken tek şey https://www.anadolu.edu.tr/acikogretim adresine tıklayım Öğrenci otomasyonuna girmeniz gerekiyor. Ardından TC kimlik numaranız, öğrenci numaranızı ve şifrenizi girdikten sonra giriş yaparak puanlarınızı görebileceksiniz.

NOT: AÖF sınav sonuç sorgulama ekranı yoğunluktan dolayı hizmet verememektedir. Yeniden açılınca haber sitemizden de öğrenebilirsiniz.

AÖF SINAV SONUÇLARININ ARDINDAN AÖF KAYIT YENİLEME NASIL YAPILIR?

AÖF sınav sonuçlarını öğrenen milyonlarca öğrenci ikinci dönem eğitim ve öğretim hayatlarına devam edebilmek için kayıt yenileme işlemi yapmak durumundadırlar.

AÖF 2. dönem kayıt yenileme 11-22 Şubat 2019 tarihleri arasında yapılacak.

Güncelleme Tarihi: 25 Ocak 2019, 17:44
banner179
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER