PEYGAMBERİMİZE HAKARET ETTİ !

Yakup Deniz isimli ahlaksız bir kişi "Akıl ve Bilim" adlı Youtube kanalında yayınladığı video ile Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed SAV'e ahlaksızca hakaretler etti. Kamuoyu, halkın manevi değerlerine alenen hakaret eden bu küstaha karşı devletin yetkili birimlerinin harekete geçmesini bekliyor.

PEYGAMBERİMİZE HAKARET ETTİ !

Materyalist ve ateist düşünceyle dünyaya adeta 'at gözlüğüyle' bakan kirli zihniyetin, rahmet peygamberi, iki cihan güneşi Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed SAV’e olan düşmanlığı bitmek bilmiyor. Batıl inançlarının önünde Peygamberimiz’i ve İslam’ı en büyük engel olarak görüyorlar.

Vatandaştan küstah soytarıya büyük tepki!

'Yakup Deniz' isimli ahlaksız bir adam Youtube'da yayınladığı videoda Peygamber Efendimiz SAV’e küstahça hakaretler etti. Duyarlı vatandaşlar yüzde 99’u Müslüman olan Türkiye’de İslami değerlere bu kadar rahat saldırma cüretini gösteren hadsizlere karşı devletin yetkili organlarının harekete geçmesini ve halkın manevi değerlerini alenen aşağılayan soytarının cezasız kalmamasını istiyor.

Youtube denetlenmeli

banner178
İnternet kullanımının oldukça yaygın olduğu günümüzde Youtube gibi sosyal paylaşım sitelerine erişmekte tek tuşa bakıyor. İletişimin bu kadar hızlı oldu internet ortamı her türlü bilgiye kolaylıkla ulaşabilme imkanı sağladığı gibi kötü niyetli kişilerinde faaliyet alanı oluyor. Son yıllarda sayılarında oldukça yüksek bir artış yaşanan Youtuberlar (Youtube'a video çeken) konusunda denetim getirilmesi gündeme gelmişti.

Terör örgütlerinin de propaganda aracı haline gelen Youtube'da Türkiye'deki yasalara göre suç sayılan bir çok içeriğe yurtiçinden kolaylıkla erişim sağlanabiliyor.

HABERLERİMİZ İÇİN MOBİL UYGULAMA 

banner179
YORUM EKLE
YORUMLAR
saral
saral - 6 ay Önce

içine ebu cehil kaçmış insi şeytan

Ömer bülbül
Ömer bülbül - 3 hafta Önce

Ben bu adamın yahudi olduğunu düşünüyorum...
Ancak yahudiler içinden İslama böyle cüretkar SALDIRANLAR çıkar..

SIRADAKİ HABER