Öğrencilere Ders Verirken Ürettiği Şampuanı Yedi

Türkiye ürettiği şampuanı yiyen CEO'ya da tanık oldu.

Öğrencilere Ders Verirken Ürettiği Şampuanı Yedi

Acvit Kozmetik Ceo’su İsmail Çetin, ürettiği şampuanın doğal olduğunu ispatlamak için seminer verdiği öğrencilerin gözü önünde ürünü yedi. Öğrenciler Çetin'in bu hareketini şaşkınlıkla izledi.


Acvit Kozmetik CEO'su İsmail Çetin bir üniversitede Öğrencilere Doğal Ürünler, Doğal Kozmetik ve Polifenol teknolojisi eğitimi verdi.

Ders esnasında “Dünya'daki tek doğal ürünü biz üretiyoruz” diyen İsmail Çetin’e öğrenciler “Herkes doğal diyor. Siz doğal olduğunu ispatlayabilir misiniz?” diye sordular.

banner178
ŞAMPUANI YEDİ

Çetin’in öğrencilere cevabı çok tuhaf oldu. Firmanın CEO’su ürettiği şampuanı ağzına atıp yedi. Öğrenciler Çetin’in bu hareketini şaşkınlıkla izledi. “İlk defa böyle bir olaya şahit oluyoruz” diyen öğrenciler, “Ürünlerin doğal olduğuna inandık. Bundan sonra doğal ürün ürettiğini iddia edenlere yemelerini tavsiye edeceğiz” diye espri yaptılar.

Türkiye ürettiği şampuanı yiyen CEO'ya da tanık oldu. Acvit Kozmetik Ceo’su İsmail Çetin, ürettiği şampuanın doğal olduğunu ispatlamak için seminer verdiği öğrencilerin gözü önünde ürünü yedi. Öğrenciler Çetin'in bu hareketini şaşkınlıkla izledi.


Acvit Kozmetik CEO'su İsmail Çetin bir üniversitede Öğrencilere Doğal Ürünler, Doğal Kozmetik ve Polifenol teknolojisi eğitimi verdi. Ders esnasında “Dünya'daki tek doğal ürünü biz üretiyoruz” diyen İsmail Çetin’e öğrenciler “Herkes doğal diyor. Siz doğal olduğunu ispatlayabilir misiniz?” diye sordular.

Sözcü

Güncelleme Tarihi: 04 Mart 2018, 00:13
banner179
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER