Metin Bayram Kalp Krizine Yenik Düştü

Giresun Keşap Yazlık Köyü Camii İmam-Hatibi Metin Bayram, Annesinin ameliyatı sebebiyle İstanbul da bulunduğu sırada kalp krizi sonucu hayatını kaybettiği öğrenildi.

Metin Bayram Kalp Krizine Yenik Düştü

Bayram’ın naaşı Yazlık Köyü’nde Giresun Müftüsü Muhittin Oral’ın kıldırdığı cenaze namazına müteakiben aile kabristanlığında toprağa verildi.

METİN BAYRAM HOCA DUA'LARLA SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

banner178
İstanbul'da geçirdiği kalp krizi sonucu vefat eden,Giresun Keşap Yazlık Köyü Camii İmam-HatibiMetin BAYRAM Çarşamba günü sevenlerinin gözyaşları ve Dua'ları ile son yolculuğuna uğurlandı.
Metin BAYRAM Hocamızın cenaze namazı uzun yıllardır görev yaptığı Yazlık Köyü Kızılboğaz Camiinde Öğle namazına müteakip Giresun İl Müftümüz Muhittin ORAL'ın kıldırdığı cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verildi.
Cenaze namazına Giresun İl Müftümüz Muhittin ORAL,Keşap İlçe Müftümüz Muhammer ÖZKALAYCI,Keşap Belediye Başkanı Mehmet EMÜR,İl ve İlçe Müftülüklerinde görevli Din-Görevlilerimiz,siyasi parti ve sivil toplum örgütü temsilcileri ile çok sayıda vatandaşlar katıldı.
Keşap İlçe Müftülüğü olarak Metin BAYRAM Hocamıza Yüca Allah'tan Rahmet diliyoruz.Camiamıza,ailesine ve sevenlerine sabırlar diliyoruz.'dedi

Dini Gerçek Haber olarak  İmam-Hatibi Metin Bayram'a Merhuma Allah'tan Rahmet, Kederli Ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Güncelleme Tarihi: 01 Şubat 2019, 10:46
banner179
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yusuf ÖZEL
Yusuf ÖZEL - 5 ay Önce

Hayırlı günler

SIRADAKİ HABER