Meteorolojiden 4 ile kuvvetli yağış uyarısı

Meteorolojiden yapılan açıklamada yarın sabah saatlerinden itibaren İzmir...

Meteorolojiden 4 ile kuvvetli yağış uyarısı

Meteorolojiden yapılan açıklamada yarın sabah saatlerinden itibaren İzmir, Balıkesir, Muğla ve Aydın'da sağanak ve gök gürültülü sağanak beklendiği duyuruldu.

Meteorolojiden İzmir için kuvvetli yağış uyarısı yapıldı.

Yapılan son hava durumu değerlendirmelere göre, yarın sabah saatlerinden itibaren İzmir çevrelerinde etkisini artırması beklenen sağanak ve gök gürültülü sağanak şeklindeki yağışların yerel olarak kuvvetli (20-40 mm) olması bekleniyor.

banner178
Öğle saatlerinden sonra etkisini kaybetmesi beklenen yağışların oluşturabileceği sel, su baskını, yıldırım gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekiyor.

 Balıkesir
"Yapılan son değerlendirmelere göre, yarın (28.02.2018) sabah saatlerinden itibaren Balıkesir çevrelerinde yerel olarak kuvvetli (21-50 mm) sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor. Öğle saatlerinden sonra etkisini kaybetmesi beklenen yağışların oluşturabileceği sel, su baskını, yıldırım gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır.

Muğla
Yapılan son değerlendirmelere göre, yarın (28.02.2018) sabah saatlerinden itibaren Muğla çevrelerinde yerel olarak kuvvetli (30-60 mm) sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor. Akşam saatlerinden sonra etkisini kaybetmesi beklenen yağışların oluşturabileceği sel , su baskını yıldırım gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır.


Aydın
Yapılan son değerlendirmelere göre, yarın (28.02.2018) sabah saatlerinden itibaren Aydın çevrelerinde yerel olarak kuvvetli (20-40 mm) sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor. Akşam saatlerinden sonra etkisini kaybetmesi beklenen yağışların oluşturabileceği sel , su baskını yıldırım gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır."

Güncelleme Tarihi: 27 Şubat 2018, 16:16
banner179
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER