Fetih Suresi okunacak

O İl'de camilerde artık sabah ve yatsı namazlarından önce Fetih Suresi okunacak

Fetih Suresi okunacak

O İl'de camilerde artık sabah ve yatsı namazlarından önce Fetih Suresi okunacak

Bilecik İl Müftüsü Necati Akkuş başkanlığında şubat ayı görevlileri toplantısında; ikinci bir emre kadar sabah ve yatsı namazlarından önce calilerde Fetih Suresi’nin okunması görevlilere yazılı olarak tebliğ yapıldı.Bilecik merkez Osmanlı Erkek Yatılı Hafızlık Kur’an Kursu toplantı salonunda yapılan toplantıya, Bilecik İl Müftüsü Necati Akkuş’un yanı sıra il müftü yardımcıları, vaizler, şube müdürleri, merkez ve köylerde görev yapan din görevlileri katıldı.


Bilecik’teki camilerde artık sabah ve yatsı namazlarından önce Fetih Suresi okunacak


Bilecik İl Müftüsü Necati Akkuş başkanlığında şubat ayı görevlileri toplantısında;

ikinci bir emre kadar sabah ve yatsı namazlarından önce calilerde Fetih Suresi’nin okunması görevlilere yazılı olarak tebliğ yapıldı.
Bilecik merkez Osmanlı Erkek Yatılı Hafızlık Kur’an Kursu toplantı salonunda yapılan toplantıya, Bilecik İl Müftüsü Necati Akkuş’un yanı sıra il müftü yardımcıları, vaizler, şube müdürleri, merkez ve köylerde görev yapan din görevlileri katıldı. Fetih Suresi’nin okunmasıyla başlayan toplantıda Afrin ve bütün şehitler için dua edildi. Toplantı gündeminde 2018 Yılı Diyanet İşleri Başkanlığı “Mesleki Belirleme Seviye Tespit Sınavı’’ başvuruları, kurum idari kurul kararları, 2 ulusal hat yarışması, “Şehidini Unutma Değer’ine Sahip Çık’’ konulu 4 hatim, ikinci bir emre kadar sabah ve yatsı namazlarından önce Fetih Suresi’nin okunması gerektiği yazılı olarak tebliğ edildi.
Öte yandan toplantı, 2018 yılı Camiler ve Din Görevlileri Haftası yarışmaları konularının görüşülmesinin ardından dilek ve temennilerin iletilmesi ile sona erdi.

banner179
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER