Fahri öğreticiler bugün grup toplantısında Cumhurbaşkanı ile görüştü

Cumhurbaşkanı Erdoğan;Fahri Öğreticiler için Yapılan Çalışmanın...

Fahri öğreticiler bugün grup toplantısında Cumhurbaşkanı ile görüştü

Bugün(06.02.2017) Ak Parti Grup Toplantısına katılan geçici Kur'an kursu öğreticileri, birkez daha Cumhurbaşkanı Erdoğan İle Görüşme fırsatı yakaladılar.

banner178
Ak Parti gurup toplantısına katılarak şiirler okuyan fahri öğretici hocaların çocukları, gurup toplantısından sonra Fahri Kuran Kursu Öğreticileri Cumhurbaşkanı ile görüşerek  Sıkıntılarını cumhurbaşkanına özel olarak anlattılar.Cumhurbaşkanı Fahri Öğrencilere Sizin İçin Bir Çalışma Yapılıyor Çalışmayı Hızlandırmak İçin Talimat Vereceğini dile getirdi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Fahri Öğreticiler İle İlgili Çalışmanın Hızlandırmasını istedi bilgisine varıldı.

Fahri Öğreticiler ile Vekil İmamların talebi iş güvencesinin sağlandığı bir çalışma olacaktır.

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2018, 00:14
banner179
YORUM EKLE
YORUMLAR
Nercan
Nercan - 1 yıl Önce

Sınavsız DGS isteniyor. Bu kadar basit bir sınavdan korkmayın anlamını çözmüş değilim. İkincisi fahrilere kadro. Bu da büyük haksızlık. Okuyan boşuna mı okuyor madem kadro verilmesi isteniyor herkes fahri olarak çalışsın hiç sınav çalışmasın okul okumasın. Kazandığı da yanına kar kalır. Emeksiz yemek olmaz. En donanımlı kişilerin çalışması gereken kurumların başında diyanet geliyor. Umarım eski senelerdeki gibi fahrilere kadroya alma yanlısı yapılmaz. Ama bu kadar da az maaşla fahri çalıştırılması da doğru değil.

SIRADAKİ HABER