Eşcinsel Ahlaksızlığa Tepki !

Ülkemizi işgal edemeyenler zihinlerimizi işgal etmek istiyor.

Eşcinsel Ahlaksızlığa Tepki !

Eşcinsel ahlaksızlığa tepki !

Bem-Bir-Sen’den eşcinsel ahlaksızlığa tepki geldi.

Ülkemizi işgal edemeyenler zihinleri işgal etmek istiyor.

Bem-Bir-Sen Başkanlar Kurulu, 28 Haziran’da yapmış olduğu  Başkanlar Kurulu toplantısının sonuç bildirgesini kamuoyu ile paylaştı.

Bildirgede, “Milletimizin en önemli gücü olan aile kavramını bozmaya yönelik bu sapkınlıkların belediyeler eliyle normalleştirilmeye çalışılmasını şiddetle kınıyoruz. Ülkemizi fiilen işgal edemeyen bozuk zihniyet sahiplerinin aile kavramına saldırarak ülkemizi zihnen işgal etmelerine fırsat verilmeyecektir.” ifadelerine yer verildi.

CHP’li belediyelerin eşcinsel sapkınlara verdiği desteğe Bem-Bir-Sen’den hemen tepki geldi..

Başkanlar Kurulu toplantısında, CHP’li belediyelerin toplumu ifsat eden eşcinsel sapkınlara verdiği destek masaya yatırıldı. Bem-Bir-Sen’den yapılan açıklamada, “Belli bir azınlığın sapıklıklarını ve marjinalliklerini resmi sosyal medya hesaplarından normalleştirmeye çalışan ve kültür emperyalizmine hizmet eden belediyeleri uyarıyoruz. Aile müessesemiz ve çocuklarımızın geleceğine yönelik bu saldırılara belediyeler alet olmamalı aksine bu saldırılara karşı politikalar geliştirmelidir.” denildi.

Sapkınlıkları çoğaltmak  isteyenlerle mücadele edeceğiz..

Bem-Bir-Sen Başkanlar Kurulu Toplantısı Sonuç Bildirgesi’nde ise eşcinsel sapkınlıklara verilen destekle ilgili şu ifadelere yer verildi:

“Son günlerde çeşitli kavramlar altında ve içinde bulundukları sapkınlıkları normalleştirmeye çalışanları ibretle izliyoruz. Milletimizin en önemli gücü olan aile kavramını bozmaya yönelik bu sapkınlıkların belediyeler eliyle normalleştirilmeye çalışılmasını şiddetle kınıyoruz. Ülkemizi fiilen işgal edemeyen bozuk zihniyet sahiplerinin aile kavramına saldırarak ülkemizi zihnen işgal etmelerine fırsat verilmeyecektir. Belli bir azınlığın sapıklıklarını ve marjinalliklerini resmi sosyal medya hesaplarından normalleştirmeye çalışan ve kültür emperyalizmine hizmet eden belediyeleri uyarıyoruz. Aile müessesemiz ve çocuklarımızın geleceğine yönelik bu saldırılara belediyeler alet olmamalı aksine bu saldırılara karşı politikalar geliştirmelidir. Aile kavramına saldıranlara karşı dimdik duracağımızı, sapık anlayışların normalleşmesine asla fırsat vermeyeceğimizi buradan ilan ediyoruz. Bu tür sapkınlıklarının yayılmasını teşvik eden dış mihraklarla ve yerli işbirlikçileriyle de her zeminde mücadele edeceğimiz bilinmelidir.”

Güncelleme Tarihi: 01 Temmuz 2019, 18:11
banner179
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER