Erdoğan; Sözleşmeli ve Fahrilere Seslendi

" Kimlerden Ne İstediğinizi Bilmiyorsunuz! "

Erdoğan; Sözleşmeli ve Fahrilere Seslendi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Rize 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen mitingde vatandaşlara hitap etti. Miting alanına giderken yolda otobüsü durdurup Rizelileri selamlayan Erdoğan, "CHP döneminden neler çektiğiniz belli, şu anda ise nasıl rahatladığınız, nasıl huzurlu olduğunuz oda belli ve hala diyorsunuz yok şöyle yok böyle." dedi.

Çevredeki vatandaşların sözleşmeli öğretmenlerin atanmasına ilişkin sorduğu sorulara cevap veren Erdoğan, "Biz sözleşmeyi ve fahri olarak hepsine bu tür destekleri verdik, veriyoruz yine de vermeye devam edeceğiz. Değerli kardeşlerim bu tür şeyleri çok farklı kişilere söyleyin çünkü ben bu tür işlerde bunun dertlisiyim. Sınavdan sınava koşmaya devam edin, sınavdan sınava koşacaksınız ki başarılı olasınız. Gelsin bizim ayağımıza böyle bir şey olmaz. Biz dertliyiz, siz de dertlinin derdinden anlayın." deyi konuştu.

Güncelleme Tarihi: 07 Mart 2019, 16:19
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kimsesizler...
Kimsesizler... - 5 ay Önce

Kadro derken sınavlarda bir öncelik fahri lerin en doğal hakkı başkan.gun boyu kurslardalar kim ne neyi hakediyor bakın ne zaman sınava hazirlanacaklar.yemin ederim tanıdığım bir vaize kuran kerim okumaya kadrolu kimseyi gonderemiyor. Bahane yapıyorlar.yine fahriler gitti iki kişi. 8 yıl dir Fahriler gidenler.karşılığı bu cevap demi başkan.mhp teklif vermişti meclise ses yok.yeter artik gerekeni yapacaklar seçimde kimsesizler..

Davut
Davut - 5 ay Önce

Kımden ne isteyeceğiz sayın baskanım

Sözleşmeli
Sözleşmeli - 5 ay Önce

Kimden isteceğiz o halde, kendi tabiri ile zillet ittifakından mı. Ama Zillet İttifakı Ülkeyi yönetmiyor ki. Keşke kimden isteyeceğimizi de açıklasaydı.

AYNEN KARDEŞ ÜLKEYİ KİM YÖNETİYOR
AYNEN KARDEŞ ÜLKEYİ KİM YÖNETİYOR @Sözleşmeli - 5 ay Önce

CHP mi AKP mi feto mu yoksa imam HATİPLİYE düşman

Sevim
Sevim - 5 ay Önce

Rabbim uzun ömürler versin reis ayağına taş deydirmesin

BİZİ NAMERDE MUHTAÇ ETTİMİZ
BİZİ NAMERDE MUHTAÇ ETTİMİZ - 5 ay Önce

Bizi DENİZE DÜŞEN YILANA SARILIR. HALE GETİRDİNİZ 2013GECE TARISI HANGİ UZANTILI EL DEVREYE GİRİP VEKİL İMAMLARI VE FAHRİLERİ DİXKLİFİYE BIRAKIP PARSLELCİLERİ BŞR GÜN RAPORLU GÖSTERİP VEKİL YSPAN KIMLERDİ ASİL VEKİL İMAMLAR KADROLU İMAM YERİNE GÖREVE GETTİLMİYIR MU NEDDN BAYANLARDAN FETOCULARFAN VRKİL YAPIP ASIL GÖREVLİ 8 YILINI VERMİŞ KİŞİLERİ SOKAĞA ATTIMISİLE EŞİ ÇOLUK ÇOCUĞUNA ACIMADINIZ ALLAH BUNJN HESABINI SORMAYACSKM YUVALAR DSGILMIŞ. AİLE EŞ ÇOLUK ÇOCUĞUN GÖZ YAŞI KAR KKŞ ORTASI EVSİZ İŞSİZ GÖREV ÇIKARILIP MAAŞ YOK EV YOK İŞSZLİK MASŞI BİLE VERMEDEN GÖREBDEN AL HANHİ VİJDAN HSNGİ KUL HAKKINDAN BAHSEDİYORSUNIZ

Ziya
Ziya - 5 ay Önce

iktidar kimse ondan istiyor millet ne yapsın? Başka parti olsaydı yüz kere alınmıştı kadro.

Sözleşmeli
Sözleşmeli - 5 ay Önce

Sözleşmelilere Kadro yokmu demek istiyor?

Nuri12
Nuri12 - 5 ay Önce

Buda beleşçilere kapak olsun!


SIRADAKİ HABER