Enerjide Dev Toplantı Bugün

Türkiye’nin enerjide artan stratejik öneminin masaya yatırılacağı ‘1. Türkiye Enerji ve Maden Forumu: Fırsat Yılı 2018’ buluşması bugün İstanbul’da gerçekleşecek.

Enerjide Dev Toplantı Bugün

Türkiye'nin enerjisinin masaya yatırılacağı dev buluşma bugünİstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı'nda gerçekleştirilecek. T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı himayelerinde düzenlenen '1. Türkiye Enerji ve Maden Forumu:

Fırsat Yılı 2018' Türkiye'nin enerji alanındaki stratejik öneminin altını çizmek ve 2018'de yükselen yatırım olanaklarını gündeme taşımak amacıyla düzenleniyor.

banner178
Bu yıl yapılan ve geleneksel hale getirilmesi planlanan etkinlik çerçevesinde, enerji piyasalarının tüm boyutları ile değerlendirilip, en son gelişmelerle uygulamaların farklı açılardan ele alınacağı bir platform oluşturulacak.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Dr. Berat Albayrak'ın teşrifleri ile gerçekleşecek açılış töreninin ardından etkinlik boyunca, sektörün önde gelen isimleri tarafından 'Yenilenebilir enerjide Türkiye modeli: Teknoloji transferi ve YEKA modelinin geleceği', 'Doğalgaz güvenliğinde yeni dönem ve LNG piyasası', 'Enerji yatırımları finansmanı', 'Türk madenciliğinde yeni model' gibi konular ele alınacak.

banner179
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER