Cumhubaşkanından 3600 ek gösterge Açıklaması

Cumhurbaşkanı 3600 ek gösterge konusunda net konuştu. Cumhurbaşkanının 'Meclis çalışmaları başlar başlamaz ilk ele alınacak konulardan birisi bu olacak, bunların detayları Meclis'te konuşulur' dedi.

Cumhubaşkanından 3600 ek gösterge Açıklaması

Seçimlerden önce gündemi meşgul eden 3600 ek gösterge konusuna Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğandan net bir açıklama geldi. 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye-AB Karma İstişare Komitesi Türkiye kanadı üyelerini Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde kabul etti. Toplantıda, AB ve ekonomi konuları ele alındı. Toplantıya, bazı bakanlar, TOBB başkanı, sivil toplum kuruluşları, memur ve işçi sendika başkanları, Cumhurbaşkanlığının ekonomi kurmayları olmak üzere geniş bir katılım gerçekleşti.

banner178
Toplantıda ele alınan konular başta kıdem tazminatı ile 3600 ek gösterge olmak üzere ekonomiye dair diğer konular yer aldı.

3600 EK GÖSTERGE KONUSU 

Seçimlerde önce dile getirilen 3600 ek gösterge konusu toplantıda ele alındı. Katılımcılar 3600 ek göstergenin belli bir kesime değil tüm memurlara verilmesi yönünde taleplerini ilettiler. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 'Meclis çalışmaları başlar başlamaz ilk ele alınacak konulardan birisi bu olacak, bunların detayları Meclis'te konuşulur' dedi.

Güncelleme Tarihi: 17 Nisan 2019, 11:09
banner179
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER