Biri artık dur desin! Eşcinselliği teşvik görevi bu kez doktorlara verildi

Eşcinsellik sapkınlığını meşrulaştırma ve cinsiyetsiz bir toplum oluşturma çalışmalarına İstanbul Tabip Odası da katıldı.

Biri artık dur desin! Eşcinselliği teşvik görevi bu kez doktorlara verildi

25 Nisan’da sözde cinsel hastalıklardan korunma semineri düzenleyeceğini duyuran İstanbul Tabip Odası'nın asıl niyeti hazırladıkları afişle belli oldu. Eşcinsellik sapkınlığını meşrulaştırma ve yaygınlaştırma projesine bu kez İstanbul Tabip Odası teşne oldu. 25 Nisan’da sözde cinsel hastalıklardan korunma semineri düzenleyeceğini duyuran İstanbul Tabip Odası, duyuru için hazırladığı afişte gerçek niyetini gözler önüne serdi.

banner178
Eşcinsellik hastalığına doktor teşviki

İstanbul Tabip Odası’nın duyuru afişinde yer verilen el ele tutuşmuş iki kadın ve iki erkek figürü; etkinliğin amacının toplumun cinsel hastalıklardan korunma konusunda bilgilendirilmesi değil, başta Unicef ve Soros vakıfları olmak üzere Batı menşeili cinsiyetsizleştirme ve eşcinselliği meşrulaştırma projelerinin Türkiye’de uygulanması olduğunu ortaya koyuyor.

banner179
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ben Ben
Ben Ben - 2 ay Önce

Birbirimizi yemekten başka gözümüzün gördüğü birşey varmıki buna dur diyelim

Mahremiyet
Mahremiyet - 2 ay Önce

Artık biri dur desin bu rezilliğe...Resmen çivisi çıkmış..Biz neydik nasıl bir toplum olduk.. Bize ne oldu..Tek çare özümüze, fabrika ayarlarına dönmek.

SIRADAKİ HABER