Baba İle Oğlunun Üzücü Kaderi Yürekleri Perişan Etti

Baba ile oğlu aynı gün...

Baba İle Oğlunun Üzücü Kaderi Yürekleri Perişan Etti

Üzücü haber Kütahya’nın Simav ilçesinde meydana geldi.

Rahatsızlığı nedeniyle tedavi gördüğü hastanede yaşama tutunamayan öğretmen emeklisi ile babasının araç çarpması sonucu hayatını kaybetmesi üzerine baba-oğlunun cenazeleri aynı gün ve aynı zamanda toprağa verildiği öğrenildi. 

Kütahya’nın Simav ilçesinin Aksaz köyünde yaşayan Emekli öğretmen Osman Yalçın beyninde tümör olması nedeniyle Doç. Dr. İsmail Kara kuyu Simav Devlet Hastanesinde tedavi görüyordu.

Osman Yalçın ne yazık ki!

Yaşama tutunamayıp uzun süredir, tedavi gördüğü hastanede yaşam savaşına son verip hayatını kaybetti. Yürekleri burkan 2 çocuk babası Osman Yalçın’ın vefatına üzüldük derken;

Babası Mehmet Yalçın ise evinde oğlu için gelen taziyeleri kabul ettikten sonra yatsı namazını kılmak için gece vaktinde evinden ayrıldı ve namaz kılacağı caminin yolunu tuttu.

Tam bu esnada başka bir ilçeye giden otoyol’dan karşıdan karşıya geçmek isteyen baba Mehmet Yalçın bir otomobilin çarpması sonucu ağır yaralandı.
Mehmet Yalçın kaldırıldığı hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

DAHA OĞLUNUN ACISINI BİLE YAŞAYAMADI
Oğlunun vefatının ardından daha acısını bile çekemeden, yaşama tutunamayan baba Mehmet Yalçın’ın cenazesi, henüz defnedilmeyen oğlu Osman Yalçın ile birlikte Simav İlçesi Aksaz köyünde bulunan Aksaz caminde kılınan cenaze namazının ardından köyde bulunan mezarlığa defnedildiği öğrenildi.

Üzücü haberi duyan yakınları haberi alır almaz baba Mehmet Yaçın için de cenaze töreni düzenledi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER