Aydın Doğan’ın kanallarını sattığı Erdoğan Demirören kimdir. Erdoğan’ı seviyor mu yoksa karşısında mi. Her şey bu yazıda

​​​​​​​Herkes Aydın Doğanın tüm bünyesindeki Medya gruplarını...

Aydın Doğan’ın kanallarını sattığı Erdoğan Demirören kimdir. Erdoğan’ı seviyor mu yoksa karşısında mi. Her şey bu yazıda

Herkes Aydın Doğan’ın tüm bünyesindeki Medya gruplarını Erdoğan Demirörene satmasından sonra şok olurken Şimdi de Erdoğan demirören’in kim olduğu konusunda akıllarda soru belirmeye başladı.

banner178
Bu yazı hiç saklamadan açıkça Erdoğan demirören’in Aslında safinın ne olduğunu gösterecek. Öncelikle bundan çok önce yine Aydın Doğan’ın olan Milliyet ve vatanı Erdoğan Demirören Satın almış ve satın aldıktan sonra Milliyet ile vatanın çizgisi hızla değişerek Erdoğan’ın istediği Safa doğru yönelmişti. Yani anlayacağınız Erdoğan Demirören (ki kendisi aynı zamanda Yıldırım demirören’in de babasıdır) Erdoğan yanlisi biridir.

Zaten Erdoğan Demirören de bu kadar büyük bir şirketi tek başına satın alamaz ki 1.2 milyar çok büyük bir paradır. bunu nasıl aldı derseniz önceki yazımızda da belirttiğimiz gibi Erdoğan’a her zaman destek olan katarlı şirketinde yardımıyla almıştır.

Güncelleme Tarihi: 22 Mart 2018, 13:40
banner179
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER