Almanya'ya Nota Verildi

Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ...

Almanya'ya Nota  Verildi

Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ, Almanya'daki Türk vatandaşlarına yönelik artış gösteren saldırılara ilişkin açıklama yaptı.

banner178
Bozdağ'ın Şu Açıklamalarda Bulundu :

"Almanya'da camilere ve Türklere yapılan saldırılara ilişkin "Biz buradan Alman hükümetine diyoruz ki, bu suçları işleyen suçlular kimse, bunları yakalamak, yargı önüne çıkarmak ve hak ettikleri cezayı almalarını sağlamak Alman devletinin, hükümetinin görevidir. Maalesef bugüne kadar Türklere dönük eylemleri gerçekleştirenlerin çok büyük kısmı tespit dahi edilemedi." dedi.

Bugün Dışişleri Bakanlığımız, Almanya Ankara Büyükelçisi'ni Dışişleri Bakanlığına çağırdı. Kendisine gerekli uyarılar yapıldı ve elden bir nota verildi. Türkiye burada olup bitenlerin yakından takipçisi olmaya devam edeceğini bildirdi.

banner179
YORUM EKLE
YORUMLAR
İmam
İmam - 1 yıl Önce

Arkadaşlar anlatmaya gerek yok görüyorsunuz . Balık baştan kokar baştan siz önce adil izin çalışma vede gorevlilerinize motivasyon verin onların yapmayacağı bisey yok zaten . Aşikar olan bi gerçek var bunu görün imamlar meslek değiştirmek icin hizmetli kadrosuna geçiyor nedir bunun sebebi bi araştırın bakın zorla olmaz güzellik

isabet
isabet - 1 yıl Önce

en güzeli ölene kadar imam kalsın camiden dışarı çıkmasın toplumdan soğusun birşey ögrenmesin evde hanımı öylece taaa haftalık izne kadar beklesin. kendi hanımlarınızı 2 gün evde tutun bakalım ilk ve son okumak yükselmek gerek.

SIRADAKİ HABER