Ali Erbaş, Adnan Oktar için "yetki kimdeyse o kapatsın

Bu kişi vaktiyle Yahudilik, Masonluk kitabını hazırlayan bir grubun başındaydı.

Ali Erbaş,  Adnan Oktar için "yetki kimdeyse o kapatsın

(Adnan Oktar) Bizim de gördüğümüz zaman tüylerimizi diken diken eden, zaten bakmakta doğru değil öyle bir kanala.

Bu kişi vaktiyle Yahudilik, Masonluk kitabını hazırlayan bir grubun başındaydı. Şimdi kendisi Mason olduğunu söylüyor. Tamamen akli dengesi herhalde bozulmuş.

O konuda ceza aldı.

Yahudilere ve Masonlara hakaretten ceza aldı.

banner178
Şimdi öyle.

Cezaevinde yatış sebeplerinden birisi de Atatürk’e hakarettir. 90’lı ya da 80’li yıllarda ben çok iyi biliyorum Atatürk’e hakaretten cezaevinde kaldı ama şimdi en büyük Atatürkçü olarak kendisini söylüyor.

Dengesi bozulmuş bir insan

Biz bunun doğru olmadığını söylüyoruz. Ama o televizyonu kapatma yetkisi Diyanet İşleri Başkanlığında değil ki, yetki kimdeyse onun kapatması lazım.

İnşallahlar, maşallahlar havada uçuşuyor, dini bir takım referanslar ve orada dansöz oynatıyorsun böyle bir şey olabilir mi?”

Güncelleme Tarihi: 01 Şubat 2018, 01:40
banner179
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sündüs
Sündüs - 1 yıl Önce

Diyanet İşleri Başkanı insanların gözünün içine baka baka nasıl bu kadar yanlış sözü peş peşe söyleyebilir? Sn Adnan Oktar, Atatürk'e hakaretten cezaevinde yatmadı, Yahudilik Masonluk kitabı ile ilgili ceza almadı. 6 ayrı hastaneden alının akıl sağlığı yerinde belgesi var. Diyanet İşleri Başkanı, amacınız nedir sizin? Niye kamerelar karşısına geçip halkı yanlış bilgilendiriyorsunuz? Herkes sizin inancınızda olamaz. Burası özgür bir ülke. "Benim hoşuma gitmiyor, bu kanal kapatılsın" diye bir mantığı da ilk sizden duyuyoruz.

Diyanet İşleri Başkanı'nın tüyleri diken diken olacaksa, öncelikle şu konulara baksın: 1- Hergün 200.000 kadın genelevlerde fuhuş yapıyor. Devlet bundan vergi alıyor. Diyanet'in ve diğer kurumların maaşları bu vergilerle ödeniyor. 2- Okullarda darwinizm okutuluyor. Bu, Allah'ın inkarı demektir. 3- Kumar, milli piyango, at yarışı vs haram.. 4- şarap fabrikaları kurulmasın, şarap haramdır desin. Diyanet öncelikle bu konular hakkında açıklama yapsın.

Yok artık
Yok artık - 1 yıl Önce

Bu adamı bile savunan var. Hadi çevresindekilere para veriyor da diğer akilsizlar ne ayak

SIRADAKİ HABER