4. Kez Tayini Çıktı MAHKEME KARARIYLA...

İstanbul'un Bakırköy İlçesine  yıllar önce müftü olarak atanan Zakir Uzun...

4. Kez Tayini Çıktı MAHKEME KARARIYLA...


İstanbul'un Bakırköy İlçesine  yıllar önce müftü olarak atanan Zakir Uzun, farklı bir profil çizdi. Giyimiyle sosyal yaşantısıyla ön plana çıkan Zakir Uzun’un taktığı markalı gözlük eleştiri konusu oldu.

Eleştirilerin ardından Çorlu’ya tayini çıkan Uzun, açtığı davayı kazanarak geri döndü.

Ancak kısa süre sonra Mersin’e tayin edildi. Yine dava kazanarak görevine dönen Müftü Uzun, son olarak bir yıl önce Kütahya'ya gönderildi...
Müftü Uzun, yine mahkemenin yolunu tuttu ve hukuk mücadelesini  yine kez kazanarak Bakırköy Müftülüğü görevine geri döndü.

İL MÜFTÜ YARDIMCISI ZAKİR UZUN ONURUNA VEDA YEMEĞİ DÜZENLENDİ

Yaklaşık 4 yıldır Tekirdağ’da Müftü Yardımcılığı görevi yaptıktan sonra Bakırköy İlçe Müftüsü görevine atanan Zakir UZUN onuruna veda yemeği düzenlendi

İl Müftüsü İsmail İPEK, Zakir UZUN Hocamız ile çalışmaktan mutluluk duyduğunu belirterek, ‘Bir çalışma arkadaşımızın vedası için toplandık. Kendisi ile çalışma fırsatı bulduk. Bizim hafızamızda güzel anılar bırakarak ayrılıyor. Hizmetlerinden dolayı kendisine teşekkür ediyor yeni görevinde başarılar diliyorum.’ Dedi.

Bir veda konuşması da yapan Zakir UZUN konuşmasında; “Kıymetli mesai arkadaşlarım, 2014 yılında Tekirdağr’da başladığım görevimi tamamlayarak yeni görev yerim olan İstanbul ili Bakırköy İlçe Müftülüğü görevine gidiyorum. Yıllar su gibi akıp gidiyor, Dönüp arkama baktığımda sizlerle beraber olduğum günlerden hep güzel şeyler hatırlıyorum. Elhamdülillah, birbirimizi kırmadan iyi bir ortamda işlerimizi yürütmeye çalıştık. Onun için aranızdan mutlu bir şekilde ayrılıyorum. Tekirdağ halkına sunduğumuz din hizmeti bizleri daima onurlandırmıştır. Başta Tekirdağ İl Müftüsü İsmail İPEK, İl Müftü yardımcılarımız’a İlçe Müftülerimize, İl Müftülüğü Personeline, Süleymanpaşa İlçe Müftülüğü personeline, Ayrı Ayrı teşekkür ediyor, Hakkım varsa Helal ediyorum Sizlerde edin bu duygu ve düşüncelerle hepinize Allahaısmarladık diyorum, hoşçakalın, Allah’a emanet olun.” dedi.

Süleymanpaşa ilçe Müftüsü Ayhan OKUR’da Bakırköy İlçe Müftülüğüne AtananZakir UZUNçin yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Bundan sonraki görevinde Rabbim yar ve yardımcısı olsun, hayırlı işler nasip etsin” diye konuştu.

Plaket ve hediye takdim edilmesinin ardından proğram sona erdi.

Güncelleme Tarihi: 27 Şubat 2018, 20:10
banner179
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER