Hafız Çift Feci Kazada Can Verdi

Hafız Çift Feci Kazada Can Verdi

Ankara Bala'da Süleyman Demir'in kullandığı otomobil, takla attı. Kazada, Fatma Çayan Yıldız ile Hüseyin Ay olay yerinde, Hilal Kartal Ay ve Ahmet Kamil Yıldız ise kaldırıldıkları hastanede can verdi. Feci kazanın ardından ortaya acı bir tablo çıktı.

BİR HAFTA ÖNCE EVLENDİLER

Ankara'nın Bala ilçesinde, otomobilin takla atmasıyla, hayatını kaybeden 4 kişiden Hüseyin Ay ve Hilal Kartal Ay çiftinin Karamanlı olduğu öğrenildi. Geçen hafta dünya evine giren çiftin Fatih Kuran Kursu hocalarından Adem Ay’ın gelini ve oğlu olduğu öğrenildi. Birbirini severek evlenen 2 hafız genç elim bir trafik kazasında hayatını kaybetti. Genç çiftten geriye düğün günü çektirdikleri fotoğraf kaldı.

İKİNCİ DÜĞÜNÜ YAPAMADILAR

Ankara'nın Bala ilçesinde, otomobilin takla atmasıyla, hayatını kaybeden Fatma Çayan- Ahmet Kamil Yıldız çiftinin de 4 gün önce nikah kıydığı ortaya çıktı. Çiftin, nikahın ardından düğün için yakınlarıyla Mersin’e gitmek üzere yola çıktığı öğrenildi. Fatma Çayan Yıldız, düğünün olacağını gün, memleketi Kastamonu’nun İnebolu ilçesinde toprağa verildi.

ALBÜM ÇEKİMİNİ YAPAMADIK

Gülnar'da düğün fotoğrafçılığı yapan ve damadın uzaktan akrabası olan İlhan Yıldız, “Dün akşam babası beni telefonla arayarak, bu sabah saatlerinde damat ve gelin için yapacağımız albüm çekimlerini iptal olduğunu bildirdi. Nedenini sorduğumda ise kazada öldüklerini söyleyince şok oldum. Çok üzgünüm, yıllardır bu işi yapıyorum ilk kez böyle bir olayla karşılaştım” dedi.

Güncelleme Tarihi: 11 Temmuz 2019, 11:41
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ayse
Ayse - 6 gün Önce

Allah sabır versin ne büyük acı aileleri için.Mekanlari cennet olsun.

Ayşe aynacı
Ayşe aynacı - 6 gün Önce

Rabbim ailelerine sabırlar versin mekanlarını cennet eylesin

...
... - 4 gün Önce

İnanamıyorum bi türlü. Allah sabır versin...

...
... - 2 gün Önce

İnanamıyorum bi türlü. Allah sabır versin...

SIRADAKİ HABER