AÖF soru ve cevapları açıklandı | AÖF final sınavı cevap anahtarı

AÖF soru ve cevapları açıklandı | AÖF final sınavı cevap anahtarı

AÖF soru ve cevapları açıklandı | AÖF final sınavı cevap anahtarı

Eğitim hayatına Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi'nde (AÖF) devam eden öğrencilerin yakın zaman önce girdiği AÖF final sınavına ait soru ve cevaplar yayınlandı. Soru ve cevapların açıklanmasının ardından, AÖF öğrencileri, soru ve cevapları nasıl öğrenebileceklerini araştırıyor. Peki, AÖF soru ve cevapları nasıl sorgulanır?

Anadolu Üniversitesi AÖF soruları ve cevapları yayımlandı. 26- 27 Mayıs tarihlerinde Türkiye çapında gerçekleşen AÖF bahar dönemi final soruları ve cevaplarına ilişkin duyuru Anadolu Üniversitesi’nin resmi Facebook adresi üzerinden yapıldı. Soru ve cevapların erişime açılmasıyla birlikte ders geçme notu yeniden gündeme geldi. Peki AÖF ders geçme notu kaç?

GÜNDEM İLE İLGİLİ HABERLERE ANINDA ERİŞMEK İÇİN MOBİL UYGULAMIZI İNDİREBİLİRSİNİZ .

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (AÖF) soruları ve cevapları için bekleyiş son buldu. Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültelerine kayıtlı olan öğrencileri, https://ekampus.anadolu.edu.tr/adresinden TCKN ve şifrenizle oturum açarak çıkmış sınav sorularına bakabilir ve cevap anahtarı kısmından soruların doğru cevaplarını görüntüleyebilir.

DERS GEÇME NOTU KAÇ?

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakultesi'nde uygulama dersleri ve İngilizce Öğretmenliğindeki İngilizce dersler hariç derslerde geçme notu 30’dur. Öğrencinin “Başarı Notu”nda “Başarı Notu” ve “Harf Notu” açıklandıktan sonra bir değişiklik söz konusu olduğunda; Öğrencinin yeni “Başarı Notu” 30’un altında ise öğrenci FF “Harf Notu” ile değerlendirilir.Öğrencinin yeni “Başarı Notu” 30 ve üzerinde ise, o ders için varolan puan dağılımında, öğrencinin puanına eşit ya da en yakın olan puanın normalleştirilmiş “z değeri”ne Tablo 1’de karşılık gelen “Harf Notu” öğrenciye atanır. 

AÖF DERS GEÇME NOTUYLA İLGİLİ AYRINTILAR İÇİN TIKLAYIN!

Güncelleme Tarihi: 28 Mayıs 2018, 20:58
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ercan unsal
Ercan unsal - 1 yıl Önce

4 yanlış bir doğru sistemi kaldirilisin

Ercan  unsal
Ercan unsal - 1 yıl Önce

4 yanlış bir doğru kaldirilsin

Muhammed Kaya
Muhammed Kaya - 1 yıl Önce

Evet kesinlikle katılıyorum ya 4 yanlış 1 doğruyu götürme meselesi ortadan kalksın yada bütünleme sınavı gelsin.

SIRADAKİ HABER