9500 sözleşmeli personel için mülakat tarih ve yerleri açıklandı

9500 sözleşmeli personel için mülakat tarih ve yerleri açıklandı

9500 sözleşmeli personel için mülakat tarih ve yerleri açıklandı

Diyanet İşleri Başkanlığınca başvuruları alınan 9500 sözleşmeli personel istihdamı için mülakata çağırılacakların sınav yer ve tarihleri açıklandı.

banner178

2019 Yılı 4-B Sözleşmeli (KKÖ, İ-H, M-K) Alımı Sınavı (SÖZPER-2019-I) Yer ve Tarih Duyurusu

D U Y U R U

2019 Yılı 4-B Sözleşmeli (KKÖ, İ-H, M-K) Alımı Sınavına (SÖZPER-2019-I) başvuran adaylardan sözlü sınava katılmaya hak kazananlar, “Sınav Giriş Belgesi”ni (https://dibbys.diyanet.gov.tr/IKYS/Sinav/KurumDisi/) adresinden alabileceklerdir. Adaylar, “Sınav Giriş Belgesi” ve T.C. Kimlik No’lu kimlik belgelerinden (nüfus cüzdanı, pasaport) biri ile birlikte sınav giriş belgesinde belirtilen sınav tarihi ve sınav merkezinde saat 08:30’da hazır bulunacaklardır. Kimlik belgesi ve sınav giriş belgesi bulunmayan adaylar sınava alınmayacaktır. Nüfus cüzdanı ve pasaport dışında başka bir belge kimlik belgesi olarak kabul edilmeyecektir.

Sonuçlar İçin TIKLAYINIZ

Güncelleme Tarihi: 21 Şubat 2019, 10:51
banner179
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hakikat
Hakikat - 4 ay Önce

Bu kategoride büyük bir haksızlık var. Bunu düzenyeleri Allah'a havale ediyorum

Mustafa
Mustafa - 4 ay Önce

Örgün ihl okuyanlar ve örgün ilahiyat okuyanlar daha liyakatli daha başarılı olacağı kanaatindeyim . Ayrıca imam hatibi dışardan verip hafızlık yapanlarında durumu ortada mülakat çağrılma puanı taaaa 50 lere düşmüş bu ne demek kpss ve dhbt de bir hiç demek sonuç eğitim seviyesi düşük ilitamınnan yükseltelim ! örgün okuyanların kontenjanı çok yüksek olmalı.

Kübra
Kübra - 4 ay Önce

Diyanet nerde bu hafızlar diyordu hafızlar orta da ama siz nerdesiz onlara görev vermeyip hafızlıklarını unutmalarında hak ve vebal sahibi olduğunuzu unutmayın puan vs bunlar öne sundukları bahane lisans mezunu kişi hafız olduğunu söylemiyor neden belki görev alma ihtimalim düşer yazık yazık bu insanları ne hale soktunuz bu kadar insanı oy toplamak için kandırıp ağızlarına bir parça bal sürüp ortada bırakanlar gün yüzü görmeyinnn yattığınız yerde huzur bulmayın nasıl biz hiç bir yerde huzur bulmuyorsak siz de bulmayın sakın yanlış anlaşılmasın bu söylediklerim beddua değil çaresizliğin haykırışı arşa dua

Vatandas
Vatandas - 4 ay Önce

Puan da çok haksızlık sıradan 4 yıllık uni okumuş kişi 50 puan ile çağrılırken on lisans 63 70 arası çağrılırken diğer ihl mezunu 80 puan madem her branş kendine gore yüksek puanla çağrılmasi gerekmiyor mu bu nasıl bir dengesizlik diyanet olmuş hiya...t siz doldurun boşluğu

SIRADAKİ HABER