Maduro'dan Türkiye'ye Erdoğan'ın Ziyareti Öncesi Büyük Jest!

Venezuela, G-20 Liderler Zirvesi’nin ardından ağırlayacağı Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ziyareti öncesi jest yaptı.

Maduro'dan Türkiye'ye Erdoğan'ın Ziyareti Öncesi Büyük Jest!

Arjantin'deki G-20 Liderler Zirvesi'nin ardından 2 Aralık'ta Venezuela'ya geçecek Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın ziyareti öncesi önemli bir jest yapıldı. Nicolas Maduro'nun devlet başkanlığını yürüttüğü Venezuela, ülkesindeki FETÖ/PDY iltisaklı okulları, Türkiye Maarif Vakfı'na devretti.

Venezuela Eğitim Bakanlığı ile imzalanan anlaşmaya göre, başkent Caracas'ta bulunan FETÖ/PDY iltisaklı iki okul, Türkiye Maarif Vakfı bünyesine katıldı. Okulların devredilmesini içeren anlaşma, Venezuela Eğitim Bakanı Aristóbulo Iztúriz Almeida ile Türkiye'nin Venezuela Büyükelçisi Şevki Mütevellioğlu ve Maarif Vakfı Yönetim Kurulu üyesi Nedim Kaya'nın katılımıyla imzalandı. Bu okullar, Türkiye Maarif Vakfı tarafından gönderilen uzman idareci ve öğretmenler ile eğitim faaliyetlerine devam edecek.

Güncelleme Tarihi: 06 Aralık 2018, 10:55
YORUM EKLE
YORUMLAR
EY İKTİDAR İMAM HATİPLİ NİN  KPSS SINAV DHBT SINAV PUANKARIMIZIDA LARİ  SIFIRLANDI
EY İKTİDAR İMAM HATİPLİ NİN KPSS SINAV DHBT SINAV PUANKARIMIZIDA LARİ SIFIRLANDI - 8 ay Önce

İMAM HATİPLİ NİN ŞİMDİ KPSS PUANLARI DIFIRLANDI DHBT PUAN YOKEDILDIHADİ BAKALIM BİR ZAMANLAR ÜLKEYİ İMAM HATİPLİ Yİ FETOCULARA PEŞKEŞ CEKTURDINIZ ŞİMDİ DE AYNI PEŞKEŞ HALEN BU KİŞİLER DİYANETTE PEŞKEŞ ÇEKİLİP KULLANILIP KULLANILIP ATİLİYORLAR KADROYA İSE EL ALTİNDAN KİMLERİN ÖRGÜT VE ADAMLARI DOLFURULUYOR BUNU HERKES BİLİYOR KPSS BELGELERIMIZ ELİMİZDEN ALINDI PUANLARIMIZ İPTAL EDİLİP DHBT SINAVDA Kİ PUANKARIMIZDA ELİMİZDEN ALINIP BOŞUNA SINAVA GİRİP CİKİCAZ ÇÜNKİ KPSS PUANI GESABLANMADIGI İÇİN DHBT DE ONA BAĞLI OLDUĞU İÇİN DHBT PUANI DA BLOKE EDİLMİŞ YILLARCA ZATEN BU BELGELER USED YARAMADI BOŞUNA BELGE PARASI SINAV PARASI GAYSLLERİMUZ CALDİ HSİN FETOCULARI ŞİMDİ SİSTEM DİLİMİZE KPSS PUANLARIMUZI 0 GÖSTERİP DHBT SINAV PUANKARIMIZIDA BİKE ETMİŞ DURUMDA YAZIKLAR JAHROLSUN KAHPELERİN ZIHNIYETİ HALEN İS BASİNDA ÖSYM DE KPSS DE DERİN DEVLET HER YERDE DİYANETTE MUFTULUKLERDE BKNLIKLARDA ELE GEÇİRİLMİŞ MİLLET YOK EDİLMİŞ

SIRADAKİ HABER