Erdoğan müjdeyi verdi: Çamlıca Camii'nin benzerini yapacağız

Cumhurbaşkanı Erdoğan Kayseri mitinginde, Çamlıca Camii'nin benzerini Kayseri'ye yapacaklarını açıkladı.

Erdoğan müjdeyi verdi: Çamlıca Camii'nin benzerini yapacağız

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kayseri mitinginde halka hitap etti. Erdoğan, Çamlıca Camii'nin benzerinin Kayseri'ye yapılacağını açıkladı.

'TÜRKİYE ŞAHLANACAK'

GÜNDEM İLE İLGİLİ HABERLERE ANINDA ERİŞMEK İÇİN MOBİL UYGULAMIZI İNDİREBİLİRSİNİZ . TIKLA & İNDİR

Şimdi bir kez daha Kayseri'nin desteğine ihtiyacımız var. Türkiye, 24 Haziran'da sadece cumhurbaşkanı ve milletvekillerini seçmeyecek aynı zamanda Türkiye, bu seçimle yeni yönetim sistemine ilk adımını atacak. Ülkenin başına geçecek cumhurbaşkanı ve Mecliste görev yapacak milletvekilleri, bu dönemde yapacakları çalışmalarla ülkemizin önündeki yarım asra yön verecekler

Biz bu meydana kimsenin gölgesi olarak çıkmıyoruz. Biz kendi cismimizle ve irademizle rakiplerimize meydan okuyoruz. Seçim meydanlarında yaptıklarımızı anlatıyoruz, halen yapmakta olduklarımızı anlatıyoruz, yapacaklarımızı anlatıyoruz. 2023 hedeflerimizi, 2053 ve 2071 vizyonlarımızı anlatıyoruz. Peki diğerleri ne anlatıyor? Palavra. Sadece neyi yıkacaklarını, ülkemizi nasıl eskiye döndüreceklerini anlatıyorlar. Köşeye sıkışınca da 'Biz öyle demek istemedik, aslında şunu kastettik' diyerek hemen sıvışmaya çalışıyorlar. Biz bunların cibilliyetini çok iyi biliriz. Bunlara kalsa Türkiye'yi hemen yarın 1940'lara, 1970'lere, 1990'lara hatta taş devrine geri döndürecekler.

'YIKMA VAADİYLE GELENLERE SORUN'

AK Parti Türkiye'de 817 bin vatandaşımızı ev sahibi yaptı siz onları yıkacak mısınız? AK Parti Türkiye'de 20 bin kilometre yeni bölünmüş yol yaptı, siz bunları yeniden söküp oraları tarlaya mı döndüreceksiniz? AK Parti Türkiye'de 383 kilometre uzunluğa sahip 258 yeni tünel açtı siz bunları yeniden taşla, toprakla dolduracak mısınız? AK Parti Türkiye'de yüksek hızlı tren hatları yaptı, mevcut tren hatlarını modernize etti, siz yeniden kara trene mi bineceksiniz? Olur ya CHP bu, bunlar kara trenle gidip gelmeye alışık, gelirler, ama biz modern dünyanın Türkiye'sini inşa ediyoruz

banner178
'EY MUHARREM SENİN ECDADIN BÖYLEYDİ'

Bay Muharrem siz doğalgaz borularını söküp evleri tekrar kömür sobasına mı dördüreceksiniz. Nuri Demirdağ uçak fabrikasında yerli uçağını üretiyordu. CHP fabrikayı kapatıp gaz ocağı fabrikasına dönüştürdü. Ey Muharrem senin ecdadın böyleydi.

Siz yeniden ülkeyi bunlara mı teslim edeceksiniz? Şu ana kadar bunlardan terörle mücadeleyi duydunuz mu? Muharrem'den böyle bir şey duydunuz mu? Onların böyle bir derdi yok, beyannamelerinde böyle bir şey yok. Söyleyeyim ben, Sayın Muharrem Edirne'de terörün adeta başı durumunda olan birisini gidip ziyaret ediyor ve bununla da övünüyor. 6-7 Ekim'de Kobani'de, bu Demirtaş değil miydi 'Dökülün sokağa' deyip Kürt kardeşlerimizi, 53 Kürt kardeşimizin ölümüne neden olan bu değil miydi? Yasin Börülerin ölümüne neden olan bu değil miydi?

'BAY KEMAL'İN AKLIYLA HAREKET EDİLMEZ'

Şu an itibarıyla 200 bin civarında sığınmacı tekrar eski topraklarına döndü, dönüyor. Şimdi burada Bay Kemal ne diyordu? 'Afrin'e girmeyelim', biz dinledik mi? Dinlemedik, niye? Çünkü Bay Kemal'in aklıyla hareket edilmez. Çünkü onlar teröre yardım, yataklık ederler, niye? Ankara'dan İstanbul'a bu terör yandaşlarıyla yürümediler mi? Beraber yürüdüler ama bizim yandaşlarımız bunlar değil, bizim yandaşlarımız millet, millet, Kayseri. İşte biz 'Yürüyeceksin, millet yürüyecek arkandan' dedik, milletle yola çıktık

'ÇAMLICA CAMİİ'NİN BENZERİNİ YAPACAĞIZ'

İstanbul'daki Çamlıca Camii'nin bir benzerini Kayseri'ye yapacağız. İllerimize Millet kıraathaneleri kuracağız. İçinde tamamen kitaplar kahveler olacak. Kahvesi çayı olacak, 24 saat hizmet verecek.  Yüksek hızlı tren projemizin alt yapı çalışmaları tamamlandı. Yıl sonuna kadar temelini atıyoruz.

banner179
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER