Müftülük Personeli İşaret Dili Eğitimini TamamladI

Elazığ İl Müftülüğü Personeline İşaret Dili Kursu düzenlendi.

Müftülük Personeli İşaret Dili Eğitimini TamamladI

Elazığ İl Müftülüğü Engelliler Koordinatörlüğünün Elazığ Halk Eğitim Merkezi görevlileri işbirliğiyle Elazığ’da ilk defa düzenlenen İl Müftülüğü personeline yönelik 120 saatlik “İşaret Dili Kursu” başarıyla tamamlandı.

İşaret dili öğreticisi Fatma Akçelik ve görevlilerin gayretiyle verimli ve başarılı geçen kursun sonunda eğitimi başarıyla tamamlayan Din Hizmetleri Uzmanı, Kur’an Kursu Öğreticisi, İmam Hatip ve Müezzin Kayyımlardan oluşan kursiyerler, sertifika almaya hak kazandılar.

banner178
Dini Gerçek Haber'in mobil uygulamasını cep telefonunuza indirebilirsiniz.

İşaret diliyle öğrendikleri bir ilahiyi yakın zamanda planlanan Sertifika Programında sergileyecekleri öğrenilen kursiyerlerin, en kısa zamanda “Dini Kavramlar İşaret Dili Eğitimi”ni de alması planlanıyor.

Aldıkları eğitimden duydukları memnuniyeti belirten kursiyerler, destek ve katkılarından dolayı İl Müftüsü Yusuf Sarıkaya’ya, İl Müftü Yardımcısı M. Zahit Belek’e, Öğretici Fatma Akçelik’e ve Engelliler İl Koordinatörleri Mustafa Apaydın ve Sare Evcimik’e teşekkürlerini dile getirdiler.

Diyanet ve diğer kamu personeli alım haberlerinden, gündemdeki haberlerden, son dakika haberlerinden ve çok daha fazlasından herkesten önce haberdar olabilmek için Dini Gerçek Haber'in mobil uygulamasını cep telefonunuza indirebilirsiniz.
 

Güncelleme Tarihi: 02 Ağustos 2018, 15:55
banner179
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER