Diyanetten ihraç kararı

Diyanet İşleri Başkanlığı, Başkanlık ile ilgili iftira içerikli bilgiler yayınlayan bir internet sitesinin kurucusu...

Diyanetten ihraç kararı

Diyanet İşleri Başkanlığı, Başkanlık ile ilgili iftira içerikli bilgiler yayınlayan bir internet sitesinin kurucusu ve yöneticisi olduğu iddia edilen Kırşehir Abidin Hoca Cami İmam Hatibi Kılınç'ı meslekten ihraç etti.

Diyanet İşleri Başkanlığınca Başkanlık ile ilgili iftira içerikli bilgiler yayınlayan bir internet sitesinin kurucusu ve yöneticisi olduğu iddia edilen Kırşehir Abidin Hoca Camii İmam Hatibi Yasin Kılınç meslekten ihraç edildi.

banner178
Edinilen bilgiye göre, Başkanlık tarafından bir internet sitesinin kurucusu olduğu ve siteyi farklı isimler üzerinden yönettiği iddia edilen Kılınç'a soruşturma açıldı.

Soruşturma sonucunda sitenin sahibi olduğu tespit edilen ve Başkanlık ile ilgili iftira içerikli bilgiler yayınladığı iddia edilen Kırşehir Abidin Hoca Camii İmam Hatibi Yasin Kılınç meslekten ihraç edildi.

AA
 

banner179
YORUM EKLE
YORUMLAR
Salih Yeşil
Salih Yeşil - 1 yıl Önce

Böyle olacağı belliydi. Sürekli müstear isimlerle önüne gelene kuduz köpek gibi saldırıyordu. FETÖ'yü bahane ederek sahih Ehl-i sünnet'e hurafeci diyen, İmam-ı Rabbani hazretlerine dil uzatan Allah dostlarına ağza alınmayacak hakaretler eden birisi muhakkak zülf-ü yare dokunmanın karşılığını alacaktı.

Hakikati Söylerim
Hakikati Söylerim - 1 yıl Önce

Elhamdülillah

SIRADAKİ HABER