Diyanet Sözleşmeli Personelin Dikkatine !

Diyanet Sözleşmeli Personelin Dikkatine !

Diyanet İşleri Başkanlığı sözleşmeli personel kadro için heyecanlı bir bekleyiş içerisinde. Sözleşmeli personel , Hükümet tarafından beklenen kadro haberine dikkat kesilmişken sosyal medya da yalan haberler ya da eski haberler yeni habermiş gibi paylaşılmakta.

Eski Haberler Paylaşılmaya başlandı !

banner178
Bir çok alanda yayılan bu haberlerle Sözleşmeli Personelin kadroya geçtiği müjdesi verilerek personelin duyguları ile oynanmaya çalışılıyor. Bugün ise  2013 yılından bir haber Sözleşmeli Personele Kadro Müjdesi başlığında yayılmaya başlandı.

Yalan haberlere , eski haberlere karşı ziyaretçilerimizi uyarıyor. Resmi bir açıklama olmadan iddialara inanılmamasını tavsiye ediyoruz. Dini Gerçek Haber olarak kadro ile ilgili gelişmeleri an an takip etmekteyiz. Gelişmeleri en hızlı şekilde ziyaretçilerimize sunacağız.

Dini Gerçek Haber olarak en güncel ve doğru haberlere ulaşmak için bizleri takip edebilirsiniz. Mobil Uygulama Linkimiz :


DİYANET İLE İLGİLİ HABERLERE ANINDA ERİŞMEK İÇİN MOBİL UYGULAMIZI İNDİREBİLİRSİNİZ . TIKLA & İNDİR

Güncelleme Tarihi: 13 Temmuz 2018, 11:58
banner179
YORUM EKLE
YORUMLAR
alii
alii - 10 ay Önce

hani noldu 9500 alım,mart seçiminden sonramı!

Hafız hafiz
Hafız hafiz - 10 ay Önce

Bizim bu imam alımı ne oldu

HESAP DÖNER SAP DONER BİRGÜN GELİR HESAP SİZE DÖNER EY MERHAMET YOKSUNLARI
HESAP DÖNER SAP DONER BİRGÜN GELİR HESAP SİZE DÖNER EY MERHAMET YOKSUNLARI - 10 ay Önce

4 C LININ HAKKINI ÖNCE YİLLARDİR GEÇİCİ OLARAK PERİŞAN EDILEN İS GÜVENCESİ OLMAYAN HAFTALIK İZNİ OLMAYAN YILLIK İZNİ OLMAYAN KADROLU YERİNE 657 TABİ ALINIP BİR YİL SONRA İŞİNE SON VERİLEN VEKİL İMAMLAR İN HAKKİNİ İADE EDİN HACİ BAYRAM DEĞİL KAFEDE TOPLANILSA YIKILAN YUVALARIN GÖZ YAŞINA BOGILURSUNUZ DİYANET İSKURDAN İMAM ATAR DURUMA DÜŞÜRDÜ FETOCU BAKANLAR ŞİMDİYE KADAR VEKİL FAHRİ İŞKUR AYNI İŞİ YAPAN KADROLUYA BERABER HER YİL ÇARESİZ KPSS DHBT YETERLİLİK MULKATLAR PARA HARÇ LAR YETER HARAM OLSUN HAKKIMIZ ARTIK YETER BU KADAR KURUMLARDA RENCİDE ETTİRDİ LERİ BU INSANLARIN HAYDIYETLERIYKE OYNAMAYIN

Kadir erdem
Kadir erdem - 10 ay Önce

Sayın admin! aynı hatayı sizde yaptınız, sizde böyle bir haber yaptınız

SIRADAKİ HABER