Diyanet-Sen Genel Merkezi 3600 ek Gösterge !

Diyanet-Sen Genel Merkezi 3600 ek gösterge ile ilgili yazılı basın açıklaması yayınladı.

Diyanet-Sen Genel Merkezi 3600 ek Gösterge !

Diyanet-Sen’in uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı, cumhurbaşkanımızın müjdelediği 3600 ek gösterge ile ilgili çalışmalarımız sürmektedir. Bu konu ile ilgili sonuçlanmış herhangi bir mevzu söz konusu değilken, meselenin sonuçlandığını dile getirerek sendikamız tarafından tepkiyle karşılanmış tarzda mesajlar yayınlamak tamamen art niyet taşımaktadır.

Diyanet-Sen 3600 ek gösterge ile ilgili çalışmalarını sürdürmekte ve sonuçlanmış bir karara henüz ulaşmamışken bu hususa tepki verilmişcesine Genel merkez yönetimimizin imzasını taşıyarak sosyal medyada mesaj yayınlamak, algı ve argüman oluşturmak art niyet ve itibarsızlaştırma çalışmasından başka bir şey değildir. 

Geçmiş yıllarda mücadelesini verdiğimiz sınavsız geçiş için son söz
Diyanet-Sen Genel Merkezimizin resmî sayfasında ilan edilmediği müddetçe hiç bir söylem bizim dilimiz ve üslubumuz değildir gerçeğini hatırlatmıştık. 3600 ek gösterge ile ilgili bu uyarımızı yineleyerek son sözün henüz söylenmediğini, ısrarlı çalışmalarımızın sürdüğünü, cumhurbaşkanımızın söylediği gibi Din görevlilerinin bu müjdeyi beklediğini, sonucun çok yakın bir zamanda arzu edilecek şekilde olacağını dile getirmekteyiz. 

banner178
Bu söylem ve çalışmaların aksine hiç bir liderimizinden konuyla ilgili bir açıklama yapılmamış, söz konusu çalışmanın hassasiyeti gözetilerek süreç işlemektedir. 

Değerli Din görevlilerimizden istirhamımız resmî internet sayfamızdan yayınlanmadığı müddetçe hiç bir cümlenin, söylemin gerçeklik payı olmadığı bilinmelidir ki yönetim kadememizdeki hiç bir başkan ve başkan yardımcımız bu hususla ilgili sosyal medya araçları üzerinden bir açıklama yapmamıştır. İtibar suikastleriyle yapılmak istenen söz konusu mücadelenin akamete uğratılması için sendikamız dışından ve mücadelemize zarar vermek isteyenler tarafından kurgulanmıştır. 
 

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2019, 10:43
banner179
YORUM EKLE
YORUMLAR
Abdullah
Abdullah - 5 ay Önce

İki bayram ikramiye su neden memura verilmiyor 10milyon emekliye var 2 milyon memura yok memur-sen diyanet sen Allah için siz ne yapıyorsunuz Ankara'da bu kadar insanın ayını alın siz

Garip imam
Garip imam - 5 ay Önce

Ey Diyanet Sen sadece boş boş konuşuyorsun. Laf çok icraat yok. Büyükşehir yasasıyla köyken mahalleye dönüşen yerlerde ki köy tüzel kişiliğine ait camii lojmanları milli emlaka geçti. Milli emlak zorla kira alıyor. Oysa kamu denetçiliği kurumu kira alınmasının hukuğa aykırı olduğunu ve kesilen kira bedellerinin görevli imama iadesine karar verdiği halde milli emlak müdürlüğü zorla kira alıyor,sizse oradan boş boş konuşuyorsunuz. Artık sizin sözleriniz birşey ifade etmiyor

Hafız
Hafız - 5 ay Önce

Bunların hepsi sahtekar diyanet sen üyelerinin hiç bir sıkıntısına kulak asmaz bitik

SIRADAKİ HABER