ARALIK 2018 UMRE SEMİNERİ

İl Müftülüğümüz tarafından düzenlenen Aralık 2018 Seminerinde dersler; başta İl Müftümüz Sayın Hamdi KAVİLLİOĞLU olmak üzere, İl Müftü Yardımcılarımız Mehmet Emin OKUYUCU ve Nazife SAĞLAMOĞLU ile İl Müftülüğümüz Hac ve Umre Hizmetleri Şube Müdürü Fahri UÇAK tarafından verilecektir

ARALIK 2018 UMRE SEMİNERİ

Başkanlığımız organizasyonu ile 2018-2019 Umre Sezonunda umreye gidecek olan vatandaşlarımızı bilgilendirmek ve yapacakları umre ibadetine hazır hale getirmek amacıyla İl Müftülüğümüz tarafından belirlenen program çerçevesinde Umre yolcusu kaydı bulunan tüm ilçelerimizde seminer programları düzenlenmektedir.

İl Müftülüğümüz tarafından düzenlenen Aralık 2018 Seminerinde dersler; başta İl Müftümüz Sayın Hamdi KAVİLLİOĞLU olmak üzere, İl Müftü Yardımcılarımız Mehmet Emin OKUYUCU ve Nazife SAĞLAMOĞLU ile İl Müftülüğümüz Hac ve Umre Hizmetleri Şube Müdürü Fahri UÇAK tarafından verilecektir. 

Bu çerçevede, İl Müftülüğümüz Konferans Salonunda düzenlenen seminer programı 19-20 Aralık 2018 tarihleri arasında Saat: 09.00’da başlayacaktır.

banner178
Başkanlığımızca düzenlenen; turlara kayıt olan Umre Yolcularımız için düzenlenen seminerimiz, gerek bu dönemde umreye gidecek vatandaşlarımıza gerekse umre konusunda bilgi sahibi olmayı ya da merak ettikleri konuları öğrenmeyi arzu eden tüm halkımıza açık olarak gerçekleştirilecektir.

Başta görevlilerimiz tarafından telefonla aranıp bilgilendirilmiş olan Umre Yolcularımız ve yakınları olmak üzere tüm vatandaşlarımızı seminerimize davet eder, Umreye gitmeyi arzu eden vatandaşlarımıza; umre kayıtlarımızın devam etmekte olduğunu hatırlatırız.

HABERLERİMİZ İÇİN MOBİL UYGULAMA

Güncelleme Tarihi: 18 Aralık 2018, 16:42
banner179
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER