Yarışma Sınav İlanı

Aşağıda unvanı, hizmet sınıfı, kadro derecesi, kadro adedi, yazılı olan münhal yerlere yarışma sınavı ile atama yapılacaktır. 

Yarışma Sınav İlanı

AYDIN İL MÜFTÜLÜĞÜNDEN DUYURU 


Aşağıda unvanı, hizmet sınıfı, kadro derecesi, kadro adedi, yazılı olan münhal yerlere yarışma sınavı ile atama yapılacaktır. 


SINAVA KATILMA ŞARTLARI: GENEL ŞARTLAR

1-Halen Diyanet İşleri Başkanlığında görevli olmak, 2-657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun değişik 48/A maddesinde aranan genel ve özel şartları taşıyor olmak, 3-Yapılacak sözlü ve/veya uygulamalı sınavda başarılı olmak, 


VHKİ KADROSU İÇİN;

1-En az lise ve dengi okul mezunu olmak,

2-Başkanlığı teşkilatmda en az 2 yıl görev yapmış olmak,

3-Kurumca ya da ilgili kuruluşlarca düzenlenen bilgisayar işletmenliği veya bilgisayar kullanma eğitiminde başarılı olduğuna ilişkin belge ya da sertifikaya sahip olmak. 


HİZMETLİ KADROSU İÇİN;

1-En az lise veya dengi okul mezunu olmak.

2-Yapılacak sözlü ve uygulamalı sınavda başarılı olmak,

3-Başkanlığımız teşkilatmda en az 2 yıl görev yapmış olmak, 
Adaylar ilan edilen kadrolardan yalnızca bir ünvana atanmak için müracaat edebilirler. Müracaat edilirken istenen belgeler dilekçe ekinde ibraz edilmek zorundadır. 
Postadaki vaki gecikmeler dikkate alınmayacaktır. İsteklilerin en geç 04/04/2018 Çarşamba günü mesai bitimine kadar müftülüğümüze başvurmaları ve imtihanın yapılacağı 05/04/2018 Perşembe günü saat 09:00'da Müflüğümüzde hazır bulunmaları ilan olunur. 

MÜNHAL KADROLAR:   

Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2018, 11:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER