Tüm Diyanet Personeline Duyuru

2018 yılı hac organizasyonunda din görevlisi, ekip personeli ve hizmetli olarak görevlendirilecek...

Tüm Diyanet Personeline Duyuru

Diyanet İşleri Başkanlığı 2018 yılı hac organizasyonunda din görevlisi, ekip personeli ve hizmetli olarak görevlendirilecek personelin seçimin ile ilgili şartlar belli oldu.  

  1.  Her bir ilden sözlü sınav/mülakata katılacakların tebligat listesi görevli programının raporlar bölümünde bulunan "Sözlü Sınav/Mülakat Tebligat Listeleri" linkinden alınarak ilgili personele tebliğ edilecektir. Ayrıca sözlü sınav/mülakata katılacak personel; giriş bilgilerini htt ://luw.tinternet adresinde bulunan "Sözlü Sınav/Mülakat Giriş Sorgulama" ekranından da öğrenebileceklerdir.
  1. Müracaatı veya teklifi yapıldıktan sonra, bulunduğu yerden başka bir yere naklen atananların tebligatları atandıkları yerlere gönderilecek ve bu konuda Başkanlığımıza da bilgi verilecektir.
  1. İlgili maddelere ek olarak ; 

banner178
             a) Ek listelerde isimleri yer almasına rağmen şartları taşımadığı tespit edilenlere,

             b) Müracaatı olduğu halde görevlendirilmelerine mani herhangi bir durumu ortaya çıkanlara, ilgi (a) Başkanlık talimatında belirtilen şartları                             kaybedenlere,

             c)Diyanet ayrıca ;  Dış İlişkiler Genel Müdürlüğünce 20 Ekim 2018 tarihine kadar yurt dışına gidecek şekilde planlaması yapılanlara,

Tebligat yapılmayacak ve bunların isimleri en geç 7 Şubat 2018 tarihi mesai bitimine kadar Genel Müdürlüğe  faksla bildirilmesini talep etti.

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2018, 12:28
banner179
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER