Şimdi Sıra İl Müftü Atamalarında

Diyanet İşleri Başkanlığı 2018 yılına hızlı bir tempo ile girdi. Diyanet İşleri Başkanı...

Şimdi Sıra İl Müftü Atamalarında

Şimdi Sıra İl Müftü Atamalarında

Diyanet İşleri Başkanlığı 2018 yılına hızlı bir tempo ile girdi. Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali ERBAŞ’ın göreve başlaması ile Diyanet’te her gün bir yenilik ve hareketlilik yaşanıyor. Kadrolu alımlar , sözleşmeli alımlar derken Diyanet Daire Başkanlıklarında büyük bir değişiklik haberi geldi.

50 kişilik kadrolu Müezzin alımında göreve başlama aşamasına gelinirken , 9500 Sözleşmeli Personel alımında mülakatlar nihayete erdi. Çok yakın bir zamanda mülakat sonuçlarının açıklanması bekleniyor.Diyanet İşleri Başkanlığı ilgili işlemlerin hızlı yürüyebilmesi için Mart ayı cami görevlileri nakil sınavı iptal etti.

banner178
Sıra İl Müftü Atamalarına Geldi.

Bu yoğunluk içerisinde Diyanet İşleri Başkanlığı iki Başkan yardımcısı ataması ve bir çok daire başkanlığında değişikliklere gidiyor.

İlgili Değişiklikler İçin Tıklayınız >>>>>>

Yapılacak değişiklikler sonrası ise hali hazırda münhal olarak bulunan il müftülüklerinin yanı sıra birkaç il müftülük koltuğu daha boşaldı. Şimdi sırada ise il müftü atamalarının sinyali var. Diyanet İşleri Başkanlığı yakın zamanda münhal olan il müftülüklere atama gerçekleştirecektir.

Güncelleme Tarihi: 16 Şubat 2018, 10:39
banner179
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ygghhiijh
Ygghhiijh - 1 yıl Önce

S.a

Mardinli
Mardinli - 1 yıl Önce

İlk değişmesi gereken müftü Mardin İl Müftüsü olması olasım.

SIRADAKİ HABER