Malzeme Yönetimi Ve Satınalma Daire Başkanı Belli Oldu

Nazif Fethi YALÇINKAYA Kimdir ? 

Malzeme Yönetimi Ve Satınalma Daire Başkanı Belli Oldu

Diyanet İşleri Başkanlığı atama furyasında bir ilçe müftüsü de daire başkanı oldu. Malzeme Yönetimi Ve Satınalma Daire Başkanlığına  Antalya Gazipaşa İlçe Müftüsü Nazif Fethi YALÇINKAYA atanacak. 

Nazif Fethi YALÇINKAYA Kimdir ? 
1974 yılında Antalya'nın Elmalı İlçesi  Yuva Kasabasında doğdu. İlkokuldan sonra 1987 yılında Elmalı Kışla Kuran Kursunda hafızlığını tamamladı. 1994 yılında Elmalı İmam-Hatip lisesini bitirdi. 1999 yılında Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesinden mezun oldu. 21.01.2001 yılında Bitlis İl Müftülüğünde stajyer vaiz olarak göreve başladı ve aynı yıl içinde İzmir Menemen Topçu Tugayında Vatani görevini yaptı. 2003 yılında Antalya'nın Korkuteli İlçesine  vaiz olarak naklen atandı. 2006 yılında Diyanet İşleri Başkanlığı  Konya Selçuk Eğitim Merkezi Müftülük ve Vaizlik İhtisas Kursunu bitirdi. 2006 –2012 yılları arasında  Antalya Alanya  İlçe Müftülüğünde Vaiz  olarak görev yaptı.  11.07.2012 tarihinde Iğdır İli Tuzluca İlçe Müftüsü olarak atandı. 31.08.2015 tarihinde Gazipaşa ilçe müftülüğüne atandı. 

banner178
Tüm İlanlar İçin Tıklayınız

banner179
YORUM EKLE
YORUMLAR
Atilla Arlıkaya
Atilla Arlıkaya - 1 yıl Önce

Bu daire başkanı olan kişi kravatı ile düzgün poz verdiğini düşünüp insanları kandıran hakkımda eski eniştesi olarak sahte evrak hazırlayıp beni itibareıslaştırmaya çalışıp iftira hazırlayan bu mahluk kendisi de boşanmış biri olarak özel hayatı devlet bürokrasiyi kullanarak bir yerlere geldiğini zanneden zavallı bir mahlûkattır iyi araştırılsın şu an savcılıkta dosyası var bu iş böyle bitmeyecek bana ulaşılması gerekiyorsa numaramı verip gerekli tüm haklarımı geri alacak hertürlü basın ve adli mercilere taşıyacağım 0532 4936770

SIRADAKİ HABER