İslam dini cep telefonu değil

En çok ihanete uğrayan yüce Allahtır.

İslam dini cep telefonu değil

En çok ihanete uğrayan yüce Allah’tır. İslam’dan önceki Ehl-i Kitap Allah’ın gönderdiği dini Allah’ın gönderdiği gibi kabul etmeyip onu tahrif ettiler.

"Onlardan bir grup, okuduklarını kitaptan sanasınız diye kitabı okurken, dillerini eğip bükerler. Halbuki okudukları kitaptan değildir. Söyledikleri, Allah katından olmadığı halde, 'Bu Allah katındandır' derler. Onlar bile bile Allah’a iftirâ ediyorlar." (Âl-i imran, 3/78). "Ey iman edenler! Biliniz ki, hahamlardan ve râhiplerden birçoğu insanların mallarını haksız yollardan yerler ve insanları Allah yolundan engellerler..." (Tevbe, 9/34).

"'Ve Allah çocuk edindi’ diyenleri uyarmak için.

Bu hususta ne onların ne de atalarının bir bilgisi vardır.

Ağızlarından ne büyük söz çıkıyor!

Onlar yalnız ve yalnız yalan söylerler.” (Kehf, 18/4-5). “Ey Ehl-i Kitap! Niçin hakkı bâtıla karıştırıyor ve bile bile hakkı gizliyorsunuz?” (Âl-i imrân, 3/71).

Kendi nefslerine uygun inanmak istedikleri gibi güncellediler ve yüz yıllardır güncelleye güncelleye dünya insanlığını istikametlendiriyorlar. Kimi ülkeleri para, kimi bazı şahısları ülke rehberi makam sahibi yaparak, kimisine de madalya takarak bugüne kadar idare ettiler. Aslında esaret madalyasını bu din ve insanlık düşmanları dünya insanlığının boynuna takmıştır.

Hiçbir şeyi araştırmayan, sonsuz bir teslimiyetle sorgusuz sualsiz bağlananlar, Allah’ın ayetlerine, Resûlullah’ın ve Ehl-i Beyt'inin ahlakına zıt, ters gayri İslami hareket edenlere karşı hiçbir şey olmamış ve onlar yaptıysa vardır bir hikmeti diyerek teslimiyet gösterenler İslam'a en büyük ihaneti yapıyorlar. Kürsüde konuşuyor hatip diyor ki: "İblis alimdi, Allah’a bir kere isyan etti ve kafir oldu."

Onu dinleyen insanlar neden sormadılar ona ki: "Zina haram ve domuz eti haram olduğu halde serbest bıraktılar. Bu isyan değil mi?" diye.

Allah, "müslümanlar müslümanları bırakıp kafirleri dost edinmesinler" derken siz BOP'u (Büyük İsrail) kurmak için dünyayı kana bulayan İsrail ve ABD ile beraber olup 1 milyon insanın Irak'ta öldürülmesine 6 milyar dolar karşılığı neden izin verdiniz? Bu isyan değil mi? Müslüman kız ile Hıristiyan oğlanın nikahını haham, papaz ve imamın eşliğinde Harran’da kıydırdınız bu Allah’a isyan değil mi?

Dinler arası diyalog uğruna, AB uyum yasaları uğruna Allah’ı hiçe sayarak Cuma hutbelerinden "Allah indinde tek din İslam’dır" ayetini kaldırdılar bu Allah’a isyan değil mi? Bu isyanları saymakla bitiremeyiz. Müslüman bu ahlakta olmaz, müslümanın imanı ve teslimiyeti Allah'adır.  Allah’ın dini bellidir. Kur’an'ı en iyi anlayan, yaşayan, hayatına geçiren canlı Kur’an olan Nübüvvet’in başı Hz. Muhammed Mustafa (s.a.a) ve Ehl-i Beyt'tir. Bunun dışında kimse güncelleme yapamaz.

Allah’ın dini İslam’a kimse akıllı cep telefonu muamelesi yapamaz.

Bu ne rahatlık böyle, bu ne aymazlık. Bu hareketler hala müslümanlar tarafından itibar görüyorsa demek ki  bunlar İslam'dan bîhaberdirler.

"Kim İslâm'dan başka bir din ararsa ondan asla kabul edilmeyecek ve o ahirette de zarar edenlerden olacaktır." (Âl-i İmran, 85).
 

banner179
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER